Skup motocykli

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Skup motocykli

Re: Skup motocykli

Post przez Karol » niedziela, 22 października 2017, 14:56

Ja co prawda im nie sprzedawałem motocykla, ale znam osobę, która sprzedawała i wedle jej zdanie, podchodzą uczciwie do sprawy i płacą gotówką. Naromist ja od nich kupowałem maszynę i tu muszę ci napisać, ze co do ceny nie mogłem mieć zbytnich zastrzeżeń, a co do sprawności technicznej, to tak rzetelnie przeprowadzonych badań i dawno nie widziałem... Sprzęcik chodzi idealnie

Skup motocykli

Post przez Adam » czwartek, 20 sierpnia 2015, 11:32

Mam Hondę, po lekkim zaliczeniu asfaltu. Lekkie otarcia, z dwa pęknięcia plastiku. Mechanicznie sprawna. W necie znalazłem informację o firmie mającej stronę http://skupmotocykli-24.pl Nie wiem. Z jednej strony, nie mam czasu na bawienie się w tradycyjne ogłoszenia, czekanie, aż ktoś przyjdzie i zobaczy (to u mnie największy problem - nie mam czasu umawiać się na godziny, a jak napisze że oglądanie np tylko w sobotę, to większość mnie wyśmieje). Dlatego tego rodzaju skup wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Z drugiej, nie chcę oddać sprzętu za darmo. Stąd mój post. Korzystaliście z usług tej (tego rodzaju firmy). Jak to w takich przypadkach wygląda?

Góra