Własna strona www

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Własna strona www

Re: Własna strona www

Post przez Mia » piątek, 13 grudnia 2019, 11:28

Strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy. Niestety dziś sama strona nie wystarczy, gdyż musi spełniać jeszcze szereg funkcji: powinna być responsywna, estetyczna, funkcjonalna, intuicyjna w obsłudze, szybko się ładować i jeszcze kilka innych cech, by się znalazło. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej agencji tworzącej strony. Ciekawe projekty stron i sklepów internetowych tworzy agencja SOLV (http://solv.pl). Dodatkowo możesz zainteresować się ofertą marketingu, co pozwoli Ci zyskać wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

Re: Własna strona www

Post przez Pan_majster » piątek, 13 grudnia 2019, 08:23

Zdaję sobie sprawę, że zawsze chcemy zaoszczędzić, ale jeżeli chodzi o strony internetowe to warto na prawdę aby były one wykonane profesjonalnie. W moim przypadku znalazłem firmę Prograils i szczerze mówiąc nie mógłbym być bardziej zadowolony. Szybki czas realizacji super design i na prawdę konkurencyjna cena!

Re: Własna strona www

Post przez strony » piątek, 29 listopada 2019, 13:32

Znalazłam taki projekt strony osiedla leśnego i bardzo podoba mi się ten szablon. Chce stworzyć swoją własną stronę internetową, zastanawiam się, jaki to może być szablon, albo czy istnieje podobny szablon w WordPressie, żebym mogła stworzyć na jej bazie swoją stronę? :wink:

Re: Własna strona www

Post przez MarekTr » wtorek, 12 listopada 2019, 08:08

Ja od siebie polecam skorzystać z usług firmy, która się w tym specjalizuje. Dzięki temu będziesz miał dobrze zrobioną stronę internetową, która będzie dobrze działać. Ja na przykład skorzystałem z takiej oferty https://icube.pl/strony-internetowe i jestem bardzo zadowolony, bo dostałem dobrze zoptymalizowaną stronę internetową i teraz prościej się ją pozycjonuje w Google.

Re: Własna strona www

Post przez amiszq » środa, 6 listopada 2019, 20:40

Własna strona internetowa to świetny początek promocji firmy w internecie, dlatego warto aby zrobił ją ktoś kto jest profesjonalistą w tym fachu np. https://www.hotchili.pl/. Ich realizacje prezentują się wyśmienicie.

Re: Własna strona www

Post przez Makabra » wtorek, 22 października 2019, 11:25

Warto tworzenie strony powierzyć doświadczonej agencji,która dzięki swojemu zaangażowaniu i praktyce może stworzyć stronę na miarę naszych potrzeb i oczekiwań.
agencja marketingowa katowice w swojej ofercie ma oprócz nowatorskiego tworzenia stron internetowych,ma też pozycjonowanie,projektowanie i wydruk wizytówek i ulotek,które też są dobrą formą reklamy.

Re: Własna strona www

Post przez Łukaszsz91 » wtorek, 22 października 2019, 09:16

Narcyz napisał(a):Jak myślicie czy warto jest robić stronę internetową samemu czy lepiej zapłacić i zlecić ją osobom które się znają na tworzeniu stron www?

warto skorzystać z profesjonalnej obsługi! Strona przygotowana przez specjalistów jest dostosowana do wyświetlania na wszystkich urządzeniach - od laptopa po smartfona. Specjaliście tacy jak Tech-Studio również wypozycjonują Twoją stronę, dzięki czemu klienci trafią na nią na pierwszej stronie w wyszukiwarce. Strony wykonane przez Tech-Studio charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dbałością o detale oraz zadowalającą współpracą. Warto sprawdzić www.innywymiarstron.pl

Re: Własna strona www

Post przez hamelf » piątek, 4 października 2019, 10:24

Jak ktoś się zna lub chce się pobawić to można stworzyć prostą stronę internetową. Jeśli ma to być sklep lub inna witryna bardziej profesjonalna, zleciłbym to komuś innemu.

Re: Własna strona www

Post przez marli111 » wtorek, 24 września 2019, 06:59

Wszystko zależy od rozmiaru takiej strony. Prostą stronę jesteśmy w stanie wyklikać sami w wordpressie. Jeśli chodzi o sklep internetowym to raczej zleciłabym to znajomemu, który się na tym zna lub ewnetualnie jakiejś firmie :)

Re: Własna strona www

Post przez olech » piątek, 13 września 2019, 16:27

Odpowiednia strona www to inwestycja, dlatego według mnie lepiej oddać to w ręce specjalistów, którzy rozplanują wszystko krok po kroku. w sumie na samym początku mogą pojawić się także zapytania typu jak dopasować język oprogramowania do danego produktu cyfrowego. Mogą pojawić się zagwozdki typu python i php różnice jakie występują? Lepiej to zostawić specjalistom i cieszyć się efektem finalnym

Góra