Najlepsza drukarnia

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Najlepsza drukarnia

Re: Najlepsza drukarnia

Post przez markiza » piątek, 18 października 2019, 04:47

A ja pozwolę sobie również wspomnieć o firmie https://artibau.pl . Ponieważ u nich można zamówić wysokiej jakości etykiety samoprzylepne. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni z ich wykonawstwa, ponieważ wiem że wykonują terminowo, profesjonalnie i sprawnie zlecenia.

Re: Najlepsza drukarnia

Post przez Milosz5 » niedziela, 29 września 2019, 14:12

Faktycznie, warto się dobrze zastanowić nad tym, gdzie chcecie skorzystać z takich usług. Jak dla mnie, warto postawić na sprawdzone miejsca. Sporo dobrego słyszałem na temat drukarni https://www.totem.com.pl/druk-cyfrowy więc powinniście sprawdzić ich ofertę. Myślę, że może być to dla Was bardzo korzystnym rozwiązaniem.

Re: Najlepsza drukarnia

Post przez Żabka1 » niedziela, 25 sierpnia 2019, 18:28

Najlepsza jest moim zdaniem taka, która ma najwięcej do zaoferowania, również za pomocą najlepszego sprzętu. U nas mamy między innymi świetne plotery. Ale wiadomo, wszystko czasem się psuje, także i serwis ploterów był ostatnio potrzebny.

Re: Najlepsza drukarnia

Post przez MariuszPol » sobota, 24 sierpnia 2019, 22:45

Osobiście polecam wam https://drukreklamowy.com.pl, co kilka miesięcy zamawiam u nich wizytówki i ulotki dla swojej firmy i jak do tej pory jeszcze się nie zwiodłem, wysoka jakość i zawsze na czas :)

Re: Najlepsza drukarnia

Post przez Coffee_Time » czwartek, 22 sierpnia 2019, 08:45

Ja bardzo serdecznie mogę polecić BePrint. Robiliśmy u nich kalendarze szyte i wszystko bez zarzutu - szybko, sprawnie, na czas, cena też nie powala i udało nam się nawet trochę zaoszczędzić przy większym nakładzie.

Re: Najlepsza drukarnia

Post przez lukrecja » czwartek, 25 lipca 2019, 22:16

Moja znajoma od jakiegoś czasu współpracuje z firmą https://cuddruk.pl . U nich drukuje wizytówki, plakaty, wszelkiego typu artykuły reklamowe i jest bardzo zadowolona z ich usług. A ponieważ jest ich stałą klientką to często dostaje od nich extra rabaty. Myślę, że warto byłoby w tej ofercie zorientować się bliżej.

Re: Najlepsza drukarnia

Post przez FrankieeFran » niedziela, 7 kwietnia 2019, 16:51

Najlepsze i najtańsze drukarnie znajdziecie w internecie. Na stronce https://punktwydruku.pl znajdziecie jedną z takich. Tu możecie liczyć na profesjonalne wykonanie wizytówek dla firm, a także i kalendarzy reklamowych

Re: Najlepsza drukarnia

Post przez farah557 » czwartek, 7 marca 2019, 07:47

Drukowałem wizytówki w lokalnej drukarni w Poznaniu i jestem bardzo zadowolony, chyba nie doceniamy takich miejsc a w nich często pracują fajni i mili ludzie, którzy znają się na rzeczy
https://www.kseroa0.pl/wizytowki-wydruk-wizytowek/

Re: Najlepsza drukarnia

Post przez latawiec biały » wtorek, 19 lutego 2019, 21:50

Ja zanim wybrałam ofertę konkretnej drukarni, to przeczytałam sobie na https://stempleks.pl/blog/ulotki/drukow ... wiajacych/ artykuł o tym, jak powinny wyglądać ulotki, jak je drukować i w jakim powinny być rozmiarze. Dzięki temu drukowanie ulotek nie było już dla mnie czarną magią i wiedziałam, jakich ulotek chcę :D

Re: Najlepsza drukarnia

Post przez Ewakuacja » wtorek, 19 lutego 2019, 10:36

A korzystaliście kiedyś z usług drukarni 3D? Ja własnie szukam takiego miejsca, bo mam pewien projekt do wydrukowania. Próbuję swoich sił i chciałem sprawdzić czy mój projekt dobrze by wyszedł. Chyba skorzystam z oferty http://3d-up.pl/ ale może coś jeszcze macie do zaproponowania?

Góra

cron