Najlepsza drukarnia

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Najlepsza drukarnia

Re: Najlepsza drukarnia

Post przez Agi000 » wtorek, 29 października 2019, 10:13

Jakiś czas temu moja koleżanka powiedziała, że korzystała z usług bardzo fajnej drukarni etykiet - https://zebra-polska.com.pl . Chwaliła ich bo takiej profesjonalnej i szybko działającej firmy jeszcze nigdy nie widziała. Chyba też się skuszę na ich usługi.

Re: Najlepsza drukarnia

Post przez Arkadiusz1 » niedziela, 27 października 2019, 21:23

Nie wiem, czy jest coś takiego jak najlepsza drukarnia. Każdy powinien znaleźć takie miejsce, które będzie idealnie spełniało jego oczekiwania. Na przykładzie https://fourcolors.com.pl/druk-cyfrowy/ dobrze widać, na jakie drukarnie warto postawić. W ten sposób będziecie mieli pewność, że wszystkie materiały zostaną przygotowane zgodnie ze sztuką drukarską.

Re: Najlepsza drukarnia

Post przez amenadiel » środa, 23 października 2019, 06:11

Jak szukasz naprawdę dobrej drukarni online to polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest https://www.drukowalnia.pl/oferta/ulotki/reklamowe-dl/ Znajdziesz tutaj bardzo dużo ciekawych ofert które powinny Ci się naprawdę bardzo spodobać. Ceny nie są wygórowane więc podejrzewam że załatwisz tutaj wszystko czego potrzebujesz.

Re: Najlepsza drukarnia

Post przez markiza » piątek, 18 października 2019, 04:47

A ja pozwolę sobie również wspomnieć o firmie https://artibau.pl . Ponieważ u nich można zamówić wysokiej jakości etykiety samoprzylepne. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni z ich wykonawstwa, ponieważ wiem że wykonują terminowo, profesjonalnie i sprawnie zlecenia.

Re: Najlepsza drukarnia

Post przez Milosz5 » niedziela, 29 września 2019, 14:12

Faktycznie, warto się dobrze zastanowić nad tym, gdzie chcecie skorzystać z takich usług. Jak dla mnie, warto postawić na sprawdzone miejsca. Sporo dobrego słyszałem na temat drukarni https://www.totem.com.pl/druk-cyfrowy więc powinniście sprawdzić ich ofertę. Myślę, że może być to dla Was bardzo korzystnym rozwiązaniem.

Re: Najlepsza drukarnia

Post przez Żabka1 » niedziela, 25 sierpnia 2019, 18:28

Najlepsza jest moim zdaniem taka, która ma najwięcej do zaoferowania, również za pomocą najlepszego sprzętu. U nas mamy między innymi świetne plotery. Ale wiadomo, wszystko czasem się psuje, także i serwis ploterów był ostatnio potrzebny.

Re: Najlepsza drukarnia

Post przez MariuszPol » sobota, 24 sierpnia 2019, 22:45

Osobiście polecam wam https://drukreklamowy.com.pl, co kilka miesięcy zamawiam u nich wizytówki i ulotki dla swojej firmy i jak do tej pory jeszcze się nie zwiodłem, wysoka jakość i zawsze na czas :)

Re: Najlepsza drukarnia

Post przez Coffee_Time » czwartek, 22 sierpnia 2019, 08:45

Ja bardzo serdecznie mogę polecić BePrint. Robiliśmy u nich kalendarze szyte i wszystko bez zarzutu - szybko, sprawnie, na czas, cena też nie powala i udało nam się nawet trochę zaoszczędzić przy większym nakładzie.

Re: Najlepsza drukarnia

Post przez lukrecja » czwartek, 25 lipca 2019, 22:16

Moja znajoma od jakiegoś czasu współpracuje z firmą https://cuddruk.pl . U nich drukuje wizytówki, plakaty, wszelkiego typu artykuły reklamowe i jest bardzo zadowolona z ich usług. A ponieważ jest ich stałą klientką to często dostaje od nich extra rabaty. Myślę, że warto byłoby w tej ofercie zorientować się bliżej.

Re: Najlepsza drukarnia

Post przez FrankieeFran » niedziela, 7 kwietnia 2019, 16:51

Najlepsze i najtańsze drukarnie znajdziecie w internecie. Na stronce https://punktwydruku.pl znajdziecie jedną z takich. Tu możecie liczyć na profesjonalne wykonanie wizytówek dla firm, a także i kalendarzy reklamowych

Góra