Okna w domu

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Okna w domu

Re: Okna w domu

Post przez nyszka » czwartek, 6 czerwca 2019, 10:54

Jeśli kupicie okna od sprawdzonej firmy z doświadczeniem to okna będą szczelne. Ja mam od 2 lat okna z firmy Oknoplast. To w mojej historii już 3 producent okien, z którym mam do czynienia i z ich okien jest najbardziej zadowolony. Podoba mi się to, że uszczelki w moich oknach są kolorystyczne dopasowane do okleiny okiennej, a przy tym mają wysoką odporność. Sam system i ułożenie 7 komór w profilu gwarantuje odpowiednią izolację, do tego my zdecydowaliśmy się na pakiet 4 szyb. Jak już kupić okna to raz, a porządnie ;)

Re: Okna w domu

Post przez paryżanka » czwartek, 30 maja 2019, 13:32

Okna też lubią się psuć po pewnym czasie użytkowania. Dlatego również warto znać firmy typu http://serwis-okien24.pl/ , które skutecznie przeprowadzą naprawdę awarii w dobrej cenie. Firma przeprowadza kompleksowe usługi naprawcze rolet oraz okien. Szybko radzą sobie nawet z najtrudniejszymi usterkami. W dodatku nawet przeprowadzają uszczelnianie okien.

Re: Okna w domu

Post przez pieknyolek » czwartek, 30 maja 2019, 09:40

Re: Okna w domu

Post przez Psytka » niedziela, 26 maja 2019, 15:26

Okna w domu powinny być przede wszystkim szczelne bowiem to ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi o utrzymanie ciepła w domu. Jeśli Wasze okna straciły szczelności i czujecie, że podczas wiatru od okien "wieje" to czas, aby zdecydować się na serwis okien i uszczelnić oraz wyregulować skrzydła. Bardzo dobre usługi serwisowe oferuje firma Serwis Meteo z Warszawy. To fachowcy od okien PCV i drewnianych. Prace wykonują bardzo szybko i solidnie, ponadto na każdą usługę dają az 12 miesięcy gwarancji.

Re: Okna w domu

Post przez marcelii94 » poniedziałek, 20 maja 2019, 12:56

Jeszcze warto zadbać o moskitiery pruszków żeby robale się do domu nie dostały ;)

Re: Okna w domu

Post przez Tadeusz » sobota, 27 kwietnia 2019, 16:30

Konrad napisał(a):Bendoors Stolarka wymieniała okna u moje babci. Poziom ich usług, począwszy od pomiarów, po fizyczną wymiane okien moge określić tylko w jeden sposób - najwyższy możliwy poziom

Korzystałem z usług Bendoors Stolarka i jedynie co mogę, to potwierdzić zarówno jakość wykonania i fachowość ekipy. Dodatkowym plusem oszczędność na ogrzewaniu domu, bowiem okazało się, ze przy starych oknach dużo ciepło uciekało właśnie ze względu na problemy ze szczelnością okien

Re: Okna w domu

Post przez gozo » środa, 17 kwietnia 2019, 18:40

Racja, należy wybrać solidne okna, dobrej firmy. Polecam okna aluminiowe firmy Drutex. To jest dobra alternatywa okien drewnianych, do których nie wszyscy są przekonani. System MB-45 posiada szeroką gamę kolorystyczną. Zwłaszcza przeszklenia dużych powierzchni, wymagają sprawdzonych i trwałych okien. Nie warto wybierać pozornie tańszych produktów, bo serwis lub ewentualna wymiana pochłaniają dodatkowe koszty.

Re: Okna w domu

Post przez Konrad » wtorek, 16 kwietnia 2019, 19:55

Bendoors Stolarka wymieniała okna u moje babci. Poziom ich usług, począwszy od pomiarów, po fizyczną wymiane okien moge określić tylko w jeden sposób - najwyższy możliwy poziom

Re: Okna w domu

Post przez Sławomir H » wtorek, 16 kwietnia 2019, 19:43

Jurek23 napisał(a):Jeżeli chodzi o okna, to moim zdaniem nie ma lepszego wyboru jak https://stolarka-wwa.pl/

Ja też zdecydowałem sie na wykonawcę usług - Bendoors Stolarka i nie żałuję tego wyboru. Poziom obsługi wręcz rewelacyjny. Nie ukrywam, że byłem tym bardzo miło zaskoczony.

Re: Okna w domu

Post przez Jurek23 » poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 21:44

Jeżeli chodzi o okna, to moim zdaniem nie ma lepszego wyboru jak https://stolarka-wwa.pl/

Góra