Smart dom

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Smart dom

Re: Smart dom

Post przez KonradSkal » czwartek, 17 października 2019, 02:42

Potrzebne mi jest miejsce gdzie dostanę moskitiery drzwiowe . Wrocławi okolice to mój obszar działań. Od dwóch miesięcy nie mam żadnych moskitier. Już nie chce mi się słuchać narzekań, że nadal nie ma. Jak ktoś zna jakis dobry sklep to proszę o informację. Liczę na waszą pomoc.

Re: Smart dom

Post przez julzu » wtorek, 25 czerwca 2019, 00:00

Oczywiście, że takie instalacje nie są już nowością. Co raz więcej domów ma zainstalowane sterowniki. Wystarczy spojrzeć na ofertę https://www.shemeck.pl/97-plc-arduino by przekonać się, że nie są to wielkie koszty. Automatyka w domach nie jest już luksusem, raczej zbliża się do standardów. Tym bardziej, że pozwala nam na oszczędność oraz daje kontrolę. Już nie trzeba martwić się o niewyłączone żelazko czy niezgaszone światło.

Re: Smart dom

Post przez Abi Ubu » środa, 27 lutego 2019, 09:52

Żeby zrobić we własnym domu taki smart house nie musimy koniecznie inwestować w drogą elektronikę, wpiętą non stop do internetu. Wiele analogowych urządzeń, jesli odpowiednio spiąć je razem w przemyślany system, zapewni nam taką samą skuteczność. Nieźle się do tego nadają regulatory i sterowniki Defro. Polecam uwadze: https://www.ceneo.pl/Regulatory_i_stero ... :Defro.htm

Re: Smart dom

Post przez Milosz5 » czwartek, 31 stycznia 2019, 14:02

Dzisiaj takie rozwiązania już raczej nikogo nie dziwią. Technologia poszła tak bardzo do przodu, że śmiało można wykorzystywać je nawet we własnych domach. Pamiętajcie jednak, że elementy takie jak przekaźniki mocy HONGFA warto kupować w sprawdzonych miejscach, takich jak http://micros.com.pl/pl/catalog/0850650 ... ocy-hongfa Myślę, że bardzo dobrze się to sprawdzi też w Waszym przypadku.

Re: Smart dom

Post przez slakbim » środa, 21 listopada 2018, 10:18

Witam! Jeśli szukacie wyszukanych projektów domów w całkiem fajnych ofertach to polecam wam sprawdzić ofertę z tej oto strony: https://pracownia-projekty.dom.pl/ - moim zdaniem naprawdę warto!

Re: Smart dom

Post przez dariawaria » poniedziałek, 15 października 2018, 10:23

smart dom super ale niestety moskitiera na drzwiobowiązkowa, jak w każdym problem z owadami jest :(

Re: Smart dom

Post przez MotoM » sobota, 15 września 2018, 08:45

W inteligentnym domu na pewno oświetlenie będzie sterowane bezprzewodowo. Dlatego też dobrze znać zastosowanie rozwiązań świetlnych opartych o technologie LED. Taśmy LED, oprawy czy też diody LED informacje te wszystkie znajdziemy praktycznie w każdym sklepie oferującym oświetlenie.

Re: Smart dom

Post przez Kamilka75 » czwartek, 19 kwietnia 2018, 20:47

Mi również marzy się taki dom. Powiem więcej: chciałabym mieszkać w miastach przyszłości opisywanych przez tego dżentelmena https://dariuszstasik.com/o-autorze/ . Miejsce, w którym mogę czuć się bezpieczna, wiedząc o systemie monitoringu reagującym na każdy ruch, posiadającym szybką i sprawną komunikację miejską czy ułatwiające dostęp do lekarza - to jest moje marzenie. Smart city są już w zasięgu naszych rąk, wystarczy po nie sięgnąć. Ja naprawdę w to wierzę.

Re: Smart dom

Post przez dariawaria » poniedziałek, 26 marca 2018, 10:49

marzy mi się smart dom. Są piękne, czyste, intuicyjne i minimalistyczne, czego chcieć więcej ? Juz nawet wybrałam meble do mojego wymarzonego smart domu postawiłam na meble vankmega nowoczesne, cudowne wykonanie, ahh rozmarzyłam się

Re: Smart dom

Post przez Natka » czwartek, 22 marca 2018, 13:47

Dla mnie osobiście nowoczesność to oszczędny i współgrający z ekologią dom, dlatego ze względu na większą liczbę osób w domu zastanawiam się nad zwiększeniem liczby paneli słonecznych. Znalazłam nawet takie w sklepie internetowym na stronie https://www.sklepelektryka24.pl/. Myślicie, że mogę tak po prostu dołożyć jeden panel i nic się nie stanie? Czy lepiej poprosić kogoś o profesjonalną radę?

Góra