Oczyszczacz powietrza

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Oczyszczacz powietrza

Re: Oczyszczacz powietrza

Post przez LeCarre » czwartek, 14 listopada 2019, 13:34

Taki oczyszczacz jest jakimś pomysłem, ale dla tych którzy budują dom albo przeprowadzają generalny remont lepszym rozwiązaniem może okazać się zainstalowanie urządzenia do rekuperacji. Wymieni on w domu powietrze na czyste, a dodatkowo zatrzyma jakąś część ciepła, przez co powietrze, które będzie wpływać do środka nie będzie ochładzać pomieszczeń. Najważniejsza jednak jest regularna wymiana filtrów, a obojętnie czy kupicie rekuperator aeris, zehnder, czy brink renovent excellent 300, filtry w dobrych cenach dostaniecie w sklepie filtryaero.pl, zarówno te oryginalne jak i tańsze zamienniki.

Re: Oczyszczacz powietrza

Post przez Mia » czwartek, 11 lipca 2019, 13:38

Jeden z lepszych zakupów w moim życiu!

Re: Oczyszczacz powietrza

Post przez latawiec biały » sobota, 6 lipca 2019, 20:31

Ja prowadzę własne przedszkole i jeśli chodzi o oczyszczacz powietrza, to stosujemy go wtedy, kiedy nasz miernik jakości z https://www.oddechtozycie.pl/produkt/ze ... za-airfox/ wskazuje na złą jakość powietrza. To naprawdę przydatna rzecz! Dzięki temu dzieci zawsze ochoczo chodzą zobaczyć jakie dziś jest powietrze i potem się chwalą swoją decyzją - czy włączamy oczyszczacz czy nie :) Rosną nam mali ekolodzy!

Re: Oczyszczacz powietrza

Post przez Paula883 » sobota, 1 czerwca 2019, 12:12

Gdy frapuje Cię ów fakt to obligatoryjnie zobacz ten artykuł. Mam nadzieję, iż znajdziesz w tym miejscu wszystkie najaktualniejsze informacje. Przekonaj się sam - jonizatory .

Re: Oczyszczacz powietrza

Post przez domi10 » wtorek, 14 maja 2019, 10:44

W moim domu o oczyszczanie powietrza oczyszczacz powietrza Ballu Jest to jest bardzo dobry produkt pod względem jakościowym jak i ekonomicznym. Sprawdza się rewelacyjnie, dzięki niemu oddychamy świeżym powietrzem i pozbawionym alergenów i roztoczy .Powietrze jest teraz coraz gorsze wiec warto cos takiego mieć w domu. Według mnie super sprawa.

Re: Oczyszczacz powietrza

Post przez Monica55 » czwartek, 21 marca 2019, 12:30

Ja długo nie mogłam się przekonać do tego, żeby kupić oczyszczacz powietrza. Jednak ostatnio spędziłam weekend u moim znajomych i mieli to urządzenie. Widziałam efekty i postanowiłam kupić Sharp KC-D50EUW. Działa naprawdę świetnie. A ja w końcu nie mam kataru, z którym męczyłam się miesiącami.

Re: Oczyszczacz powietrza

Post przez Miska » środa, 20 marca 2019, 16:26

A gdzie kupujecie filtry do takich oczyszczaczy powietrza? Bo wiadomo, że aby taki oczyszczacz dobrze spełniał swoją funkcję, takie filtry trzeba w nim regularnie wymieniać. Na stronie https://strefafiltrow.pl/ widziałam ostatnio takie filtry do oczyszczaczy marki Xiaomi. Wydaje mi się, że ich ceny są tam całkiem przystępne. A Wy jak sądzicie? Warto tam zrobić zamówienie?

Re: Oczyszczacz powietrza

Post przez tatwoj12 » środa, 13 marca 2019, 15:47

Moim zdaniem nie ma sie nad czym zastanawiać. Sama mam oczyszczacz powietrza z sharpa https://goodair.pl/oczyszczacze-powietr ... -kc-d40euw Jak dla mnie działa rewelacyjnie jest bardzo pomocny nie tylko przy alergiach, ale równiez przy alergiach różnego rodzaju.

Re: Oczyszczacz powietrza

Post przez KarolMa » piątek, 20 lipca 2018, 13:10

Ja sam używam oczyszczacza powietrza, bo na Śląsku jest bardzo dużo smogu i chociaż w domu chciałbym mieć możliwość oddychania czystym powietrzem. Dlatego zaopatrzyłem się w taki oczyszczacz https://loveair.pl/oczyszczacz/boneco-h680 i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z tego jak działa, więc jak ktoś myśli nad zakupem oczyszczacza i nie jest przekonany do tego, to polecałbym zdecydować się na zakup :)

Re: Oczyszczacz powietrza

Post przez orange12 » poniedziałek, 9 lipca 2018, 17:36

Mi by się taki przydał, bo w moim mieście jest straszny smog :/

Góra