Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Post przez aniaola37 » wtorek, 12 listopada 2019, 12:15

A myślałeś o wynajęciu hostess? Warto spojrzeć na szeroką ofertę agencji modelek i hostess https://papilioagency.com :)

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Post przez colonial » wtorek, 29 października 2019, 13:54

myślę, ze fajną miejscówką jest klub Rasputin w Rzeszowie na tego typu zabawy :) super loże, wygodne, można wynająć lożę vip, do tego z każdego miejsca widać tancerkę, tancerki młode piękne, duży wybór i co najważniejsze nienachalne

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Post przez motorowka » czwartek, 19 września 2019, 15:01

ooo to ja mam genialnego faworyta na tego typu zabawy :) Myślę, że na pewno całkiem spoko będzie jakaś przejażdżka i wybór odpowiedniego toru https://extremalne4x4.pl myślę, ze to fajna rozrywka dla wszystkich będą emocje, będzie zabawa, całkiem spoko :)

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Post przez aga2021 » sobota, 24 sierpnia 2019, 12:56

W naszej agencji, na ostatniej imprezie firmowej największą furorę robił survival i witające gości hostessy i modele. Wszystko wyszło ze współpracy z agencją modelek w Warszawie i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Kontakt do tej firmy można odszukać na tej stronie https://www.agencjainfernal.pl/ i jeśli ktoś organizuje jakieś eventy lub targi to z pewnością będzie to ciekawym rozwiązaniem. Agencja przygotowała dla naszej firmy świetną ofertę i stanowczo ich polecam!

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Post przez Kisza » wtorek, 30 lipca 2019, 14:33

Obawiam się, że brak pomysłu na imprezę integracyjną skończy się nudnym spotkaniem, dlatego też aby tego uniknąć, warto sięgnąć po pomoc profesjonalistów, np. z https://www.argentum-event.pl/ . Agencja ta działa we Wrocławiu i urządza różnego typu spotkania firmowe. Przy czym jednocześnie zawsze możemy liczyć na jej kreatywność, zarówno jeżeli chodzi o team building jak i np. piknik firmowy:).

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Post przez guran » czwartek, 25 lipca 2019, 16:23

Istnieje wiele sposobów na zorganizowanie ciekawej imprezy integracyjnej polecam przejrzeć obiekty konferencyjne nad morzem i może coś tam znaleźć? Wydaje mi się, że morski klimat zawsze sprzyja tego rodzaju przedsięwzięciom, a dodatkowo blisko do morza i pyszne jedzenie to tylko atut :)

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Post przez ivonna » niedziela, 14 lipca 2019, 15:01

Takie imprezy są super o ile wszystkim się podobają, u nas jest zróżnicowany wiek pracowników i kondycja fizyczna nie wszystkim pozwala na surviwal ale jeśli zlecisz organizację https://www.wyjazdydlafirm.pl/ to oni tak dobiorą atrakcje żeby każdy był zadowolony, robią to profesjonalnie :)

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Post przez Olka2 » wtorek, 4 czerwca 2019, 11:06

U nas w firmie, na ostatniej imprezie największą furorę robił survival i witające pracowników hostessy i hości. Wszystko wyszło ze współpracy z agencją hostess w Warszawie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kontakt można znaleźć na tej stronie https://www.individual.pl/ i jeśli ktoś przygotowuje jakieś targi lub konferencję to z pewnością będzie to ciekawym pomysłem. Firma przygotowała dla nas świetną ofertę i serdecznie ich polecam!

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Post przez Paula883 » poniedziałek, 3 czerwca 2019, 11:29

Niedawno w necie natknęłam się na dane w tym temacie na blogu - http://imprezy-zakopane.pl/ .To wyjątkowo ciekawy wpis. W mojej opinii można się dzięki nim wiele doedukować. Zajrzyjcie sobie sami a nie stracicie czasu. Są tam również inne fajne wpisy.

Re: Szukam pomysłu na imprezę integracyjną?

Post przez Angela1 » niedziela, 19 maja 2019, 06:11

Zorganizowanie takiej konferencji wcale nie jest takie łatwe, jakby się mogło wydawać. Dlatego warto dużo wcześniej zająć się organizacją takiego przedsięwzięcia. Ostatnio widziałam, że sale konferencyjne w gdyni mają naprawdę ciekawą ofertę. Fajnie jakbyście mieli kogoś do pomocy bo samemu bardzo ciężko to ogarnąć.

Góra

cron