Elektryk

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Elektryk

Re: Elektryk

Post przez Autonomia » sobota, 29 września 2018, 16:19

Ja własnie szukam dobrego elektryka, który przerobi instalację w całym domu. Cześci już kupiłam w sklepei https://zpradem.pl/ramki-klawisze-plakietki,k5159.html teraz potrzebuję kogoś, kto ogarnie remont. Wiem, że do takich prac potrzeba doświadczonej osoby z uprawnieniami. Możecie kogoś polecić z Łodzi lub okolic? Taki, aby był też w miarę tani.

Re: Elektryk

Post przez Miska » piątek, 8 czerwca 2018, 10:37

My jak przeprowadzaliśmy się do Wrocławia, to musieliśmy wymienić w mieszkaniu całą instalację elektryczną. Udało nam się jednak znaleźć firmę http://wroclaw-elektryk.pl/, dzięki której wszystko przebiegło bezproblemowo. Zapłaciliśmy dużo mniej, niż myśleliśmy, że za to zapłacimy. Instalacja cały czas działa sprawnie/ Co więcej, mamy zawsze numer telefonu w widocznym miejscu do tej firmy, ponieważ świadczą oni również usługi całodobowego pogotowia elektrycznego, więc w razie czego wiemy, do kogo dzwonić ;)

Elektryk

Post przez Obinn » niedziela, 3 czerwca 2018, 16:45

Wydawało by sie, ze to takie proste znalezienie dobrego elektryka, jednak jak sie spojrzy na oferty takich firm to cięzko jest się zdecydować. ja wam mogę polecić kogoś sprawdzonego. Ten elektryk http://elektryk.glogow.pl/oferta fachowo zajmuje się swoją praca i myślę, ze bedziesz z ich pomocy zadowolona.

Góra

cron