reklama firmy

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: reklama firmy

Re: reklama firmy

Post przez Krysia » sobota, 18 stycznia 2020, 04:08

Ja klientom nic nie dam, nie zasługują. Za to pracownikom zaoferowałam w tym rokufartuchy z logo i bardzo się ucieszyli, że będą mogli ich używać. Kupię chyba jeszcze dodatkowe z linka, bo one są zalecane dla producentów żywności. A ja nim własnie jestem.

Re: reklama firmy

Post przez MariuszSt » wtorek, 26 listopada 2019, 11:34

Z naszych spostrzeżeń wynika, ze jednak wielu klientów lubi dostawać jakieś dodatkowe gratisy, czy też gadżety. Dlatego my w te wakacje dla naszych stałych kontrahentów, ale również pracowników zamówiliśmy czapki reklamowe z nadrukiem dzięki czemu mamy większa rozpoznawalność i od razu dana osoba wie jaką firmę reprezentują. Co tak pozwala też na pozyskanie nowych dodatkowych dla nas zleceń budowlanych.

Re: reklama firmy

Post przez kluseczka » niedziela, 24 listopada 2019, 17:14

Taka jest prawda, że ogromną siłę ma dzisiaj internet, jeżeli chodzi o reklamowanie. Dlatego tutaj potrzeba jest własna strona, przygotowana pod kątem seo. A także wszelkie treści wrzucane w sieci na wasz temat. Dobrze tutaj sprawdzi się copywriter białystok, który stworzy wam takie teksty jakie będziecie chcieli.

Re: reklama firmy

Post przez kardinale » piątek, 22 listopada 2019, 15:35

O tym i o innych tematach znajdziecie informacje tutaj: https://forumszerokopasmowe.pl

Re: reklama firmy

Post przez Sokolisko » czwartek, 21 listopada 2019, 20:02

Nie powiem, która forma reklamy jest najlepsza, ale mogę wskazać najsłabszą - są to płatne reklamy na facebooku. Mała skuteczność, drogie, nie gwarantują przyrostów, płaci się de facto za estymacje.

Re: reklama firmy

Post przez Mia » czwartek, 21 listopada 2019, 14:04

Zanim zdecydujesz się na konkretną reklamę może warto zdać sobie sprawę co do Ciebie przemawia? Gdzie poszukujesz produktów i usług? Myślę, że większość z was odpowie, że w internecie. Dlatego reklamę warto umieścić w sieci i skorzystać z Google Ads, pozycjonowania, remarketingu, content marketingu itd. Aby uzyskać satysfakcjonujące efekty warto rozejrzeć się za agencją, która zajmie się realizacją wspólnie ustalonej strategii marketingowej. Jeśli chcesz osiągnąć topowe pozycje i dobrze zoptymalizowaną pod względem SEO stronę internetową to sprawdź ofertę agencji www.solv.pl/uslugi

Re: reklama firmy

Post przez gabi4 » czwartek, 21 listopada 2019, 13:48

Jeżeli chodzi o odzież reklamową, to warto zajrzeć do nich https://www.raven.com.pl Znajomy nie dawno zamawiał tam rzeczy do swojej firmy, czapki, koszulki itp. Mają całkiem sporo tego u siebie i na pewno warto przemyśleć temat, taka forma reklamy jest bardzo skuteczna, przede wszystkim lokalnie.

Re: reklama firmy

Post przez huper » czwartek, 21 listopada 2019, 07:09

Jeśli ktoś myśli, że promocja i reklama to łatwy orzech do zgryzienia, to naprawdę się myli. Wcale nie jest tak, że wystarczy na przykład włączyć jakąś opcję i już jesteśmy reklamowani. Musimy działać na wielu frontach jednocześnie, by nasza promocja nie zginęła. Dlatego warto napisać do Nakatomi , oni na takich działaniach się znają.

Re: reklama firmy

Post przez juneks » wtorek, 19 listopada 2019, 19:27

Dość szybko można zadbać o kreowanie wizerunku swojej firmy. Jak jest to firma przewozowa to oklejanie ciężarówek http://krainareklamy.com/oklejanie-ciezarowek będzie świetnym pomysłem na promocję biznesu. Tutaj można znaleźć firmę, która zajmuje się tworzeniem dobrej jakości naklejek na ciężarówkę.

Re: reklama firmy

Post przez Kieres » wtorek, 19 listopada 2019, 07:25

Dobrym rozwiązaniem jest też postawienie na reklamę zewnętrzną. Osobiście polecam firmę PRO-KOMP. Mają konkurencyjne ceny i są gwarancją świetnego efektu końcowego. Ode mnie 10/10.

Góra

cron