Fajna reklama dla firmy

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Fajna reklama dla firmy

Re: Fajna reklama dla firmy

Post przez kardinale » piątek, 8 listopada 2019, 15:51

Wiele szukałem w necie informacji o profesionalnych drukarniach, w których jakość gra pierwszą rolę ! W końcu znalazłem wystarczy wejść w tą stronę https://www.print4display.co.uk/flag-ba ... cessories/ drukarnia, banery i grafika w jednym miejscu!

Re: Fajna reklama dla firmy

Post przez AlmaBanda » sobota, 26 października 2019, 08:40

Dla mnie dobrą opcja jest pozycjonowanie oczywiście. A jak juz tak rozmawiamy o firmie, to warto pamiętać o takich rzeczach jak dobra księgowość. Nie trzeba przepłacać. można to robic samodzielnie np poprzez platformę https://wfirma.pl/ksiegowosc, gdzie mam pełen dostęp do kilometrówek do Pit oraz Vat czy też środki trwałe i wyposażenie.

Re: Fajna reklama dla firmy

Post przez omlet123 » piątek, 25 października 2019, 09:23

A może spróbuj czegoś takiego jak https://tearsofjoy.pl/content-marketing/ To sprecyzowana strategia dopasowana do klienta podczas której tworzy się ciekawą historię, tak aby zwrócić uwagę odbiorcy. Taka usługa gównie polega na przygotowaniu publikacji eksperckich, artykułów, komiksów, czy wpisów na bloga. Moim zdaniem jak chcesz się zareklamować to gra jest warta świeczki.

Re: Fajna reklama dla firmy

Post przez Ajka9090 » poniedziałek, 21 października 2019, 15:50

rossi napisał(a):Na pewno nie można tutaj taki rzeczy jak gadżety reklamowe . Dzięki nim można też przyciągnąć efektywnie klientów. W końcu, kto nie lubi otrzymywać upominki. Czasami nawet taki długopis z logo firmy, czy smycze mogą przynieść niesamowite rezultaty promocyjne. Dlatego warto próbować z różnymi opcjami reklamowymi.

Jak najbardziej się z Tobą zgodzę, tym bardziej jeżeli działamy lokalnie i zależy nam na poprawieniu rozpoznawalności, to taka opcja moim zdaniem będzie super. Co do samych gadżetów, to ja zainteresowałam się nimi https://admsgraw.com.pl słyszałam że ludzie chwalą sobie ich gadżety a nie ukrywam że interesuje mnie coś sprawdzonego.

Re: Fajna reklama dla firmy

Post przez natasza85 » wtorek, 15 października 2019, 20:08

Nikt teraz nie czyta ulotek, szkoda zaśmiecać ludziom skrzynki na listy. Wszystko robimy poprzez internet i specjalistyczne aplikacje. Często przeglądamy ulotki na telefonie w wolnej chwili, czekając w kolejce bądź na dzieci w trakcie dodatkowych zajęć. Moim zadaniem reklama na facebooku to najlepszy sposób promowania biznesu. To w dalszym ciągu jeden z popularniejszych portali społecznościowych. Dziennie przewija się tam tysiące osób, warto zainwestować w rozreklamowanie biznesu w takim miejscu.

Re: Fajna reklama dla firmy

Post przez rossi » niedziela, 13 października 2019, 05:44

Na pewno nie można tutaj taki rzeczy jak gadżety reklamowe . Dzięki nim można też przyciągnąć efektywnie klientów. W końcu, kto nie lubi otrzymywać upominki. Czasami nawet taki długopis z logo firmy, czy smycze mogą przynieść niesamowite rezultaty promocyjne. Dlatego warto próbować z różnymi opcjami reklamowymi.

Re: Fajna reklama dla firmy

Post przez Mia » środa, 2 października 2019, 11:14

Fajna i skuteczna reklama dla firmy to przede wszystkim pozycjonowanie, reklamy Google Ads i odpowiednia optymalizacja. Nawet jeśli masz wiele reklam a Twoja strona wolno się ładuje to klient ucieknie do konkurencji!

Re: Fajna reklama dla firmy

Post przez Norbertt » poniedziałek, 9 września 2019, 10:30

Reklama firmy przede wszystkim powinna być skuteczna, żeby generowała większą ilość sprzedaży oraz rozpoznawalności marki. Dlatego w mojej opinii powinniście odwiedzić również stronę agencji iWizerunek https://iwizerunek.pl/ która może zająć się Waszą marką oraz co ważne podejmie odpowiednie działania co do budowy, bądź poprawy wizerunku w sieci. U nas dało to bardzo pozytywny efekt i w końcu klienci zdecydowali się powrócić do naszej współpracy.

Re: Fajna reklama dla firmy

Post przez guran » sobota, 7 września 2019, 11:21

Nie mam pojęcia co oznacza stwierdzenie "fajna" reklama, bo moim zdaniem to pojęcie względne jednak polecam sprawdzać oferty takie jak https://www.retio.pl/ jeżeli szukacie lokalnej reklamy wizualnej to własnie w tym się specjalizują. Stoiska promocyjne i materiały reklamowe na targi to ich specjalność. Darmowe dostawy na terenie całego kraju cieszą jeszcze bardziej. Polecam sprawdzić, bo warto!

Re: Fajna reklama dla firmy

Post przez KatkaMimi » niedziela, 1 września 2019, 19:34

Najlepiej pozycjonowanie. Trzeba tylko serio dobrze się rozejrzeć co robi konkurencja. I tyle. Co do agencji, to nie znam lepszej jak Proformat z Wrocławia. Bardzo rzetelna i profesjonalna agencja.

Góra