okulary

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: okulary

Re: okulary

Post przez kolemil » poniedziałek, 25 listopada 2019, 00:47

Odpowiednio dobrane okulary mogą być ozdobą naszej twarzy. Niedawno wymieniłem swoje stare oprawki na nowe kupione w https://www.wokularach.pl/okulary-korekcyjne?filtr=12,aviator. Duży wybór i szybka wysyłka.

Re: okulary

Post przez EmiliaCh » sobota, 2 listopada 2019, 14:44

A może warto zastanowić się również nad wyborem wysokiej jakości soczewek, jednak zanim podejmiecie ostateczną decyzję to koniecznie zajrzyjcie na stronę https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/zwyr ... mki-zoltej gdzie znajdziecie dokładne informacje odnośnie zwyrodnienia plamki żółtej oraz sposobów jej leczenia. Ja od razu dobrałem ich soczewki Acuvue i jestem bardzo zadowolony z jakości i trwałości. Na ten moment nic złego się nie dzieje i co najważniejsze wygląd teraz dużo lepiej niż w zwykłych okularach.

Re: okulary

Post przez mami772 » wtorek, 17 września 2019, 05:43

Nie noszę okularów. Tylko i wyłącznie soczewki, a okulary zakładam raz na jakiś czas, aby oczy mogły sobie od soczewek odpocząć, ponieważ uważam, że jest mi to potrzebne. Odkryłam też teraz nowość dla mnie, czyli soczewki kontaktowe, które można nosić 24h, a z racji tego, że są miękkie to można w nich spać, a oko cały czas jest odpowiednio nawilżone i nie traci ostrości. Takie soczewki widziałam na stronie https://www.twojesoczewki.com/ultra-hd-overnight

Re: okulary

Post przez wiktoria68 » czwartek, 29 sierpnia 2019, 15:50

U nas panuje taka dziwna maniera, że okulary przeciwsłoneczne kupujemy zwykle wiosną i latem, a przecież powinno się je nosić cały rok. Tak jak i używać kremów z filtrem przez cały rok. Słońce wszak nie znika na jesień i zimę :roll: Lubię zaglądać do optyka w Bielsku-Białej http://opticoon.pl/ . Oprócz tradycyjnych okularów korekcyjnych, progresywnych czy choćby soczewek kontaktowych, przez cały rok można u nich dostać okulary przeciwsłoneczne. I to markowe, bardzo ciekawe modele.

Re: okulary

Post przez Roarrra » czwartek, 8 sierpnia 2019, 19:39

Wiele osób stawia na zarówno okulary jak i soczewki. Te noszone są naprzemiennie;) Również jeszcze inną opcją jest laserowa korekcja wzroku. Nad tym także warto się zastanowić. Na stronce https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku bedziecie mogli liczyć właśnie na taki zabieg, a także i na leczenie innych problemów ze wzrokiem. Zajrzyjcie sobie na ich stronkę.

Re: okulary

Post przez Tomasz33 » niedziela, 4 sierpnia 2019, 11:43

Co do okularów to ja wybrałem dla siebie takie przeciwsłoneczne https://iokulary.pl/product-pol-34395-O ... 19-25.html i mam nadzieję że będą dla mnie idealne, jest to bardzo ciekawa oferta którą mam nadzieję szybko wykorzystać, okulary w dobrej cenie a producent pierwszej klasy.

Re: okulary

Post przez pieknyolek » poniedziałek, 8 lipca 2019, 11:31

Mi okulary pomagał dobierać http://okulista-szczecin.com/

Re: okulary

Post przez ulunia » piątek, 5 lipca 2019, 15:34

Jak szukasz optyka przez internet to polecam Ci odwiedzić stronę jaką jest https://iokulary.pl/product-pol-33732-P ... 228-E.html Znajdziesz tutaj bardzo dużo interesujacych ofert za nie wielkie pieniądze. Na pewno warto się będzie tutaj rozejrzeć.

Re: okulary

Post przez julzu » sobota, 8 czerwca 2019, 21:47

Ja również uważam, że warto rozważyć kwestię laserowej korekcji wzroku. Najczęściej rekomendowaną metodą na świecie jest Femtolasik. Możecie dokładnie o tym poczytać na https://blikpol.pl/femtolasik . To bardzo bezpieczna metoda pozwalająca na jeszcze szybsze gojenie po zabiegu.

Re: okulary

Post przez kordka » poniedziałek, 3 czerwca 2019, 06:41

Może warto też przejechać się kawałek dalej i postawić na pozbycie się całkowicie problemu ze wzrokiem. W klinice https://vidiummedica.pl/laserowa-korekcja-wzroku/ możecie liczyć na laserową korekcje wzroku i pozbycie się konieczności noszenia soczewek czy też okularów. Zastanawialiście sie kiedyś nad takim własnie wyjściem? Ja coraz bardziej się do tego przekonuje.

Góra

cron