prezent ślubny , co kupić ?

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: prezent ślubny , co kupić ?

Re: prezent ślubny , co kupić ?

Post przez luiza30 » niedziela, 29 września 2019, 17:47

Wino, o ile para młoda lubi wino ;) U nas najczęściej lubią :D a do tego standardowo koperta, myślę, że to najlepszy prezent i niech młodzi kupią sobie to, co potrzebują. Albo odłożą i pojadą na wycieczkę, albo założą lokatę na przyszłość :D Lepsze cokolwiek niż 10 odkurzaczy i 15 żelazek :D

Re: prezent ślubny , co kupić ?

Post przez mami772 » piątek, 20 września 2019, 19:18

No zazwyczaj kupuje się to wino na prezent ślubny jakieś bardzo ładnie zapakowane. Warto, jeśli będą to wyjątkowe i mało spotykane wina i w sieci można znaleźć ich całkiem sporo. Polecam zajrzeć sobie konkretnie na stronę http://wineavenue24.pl/ i tam znajdziecie sobie szczegółowe informacje związane z różnorodnymi propozycjami.

Re: prezent ślubny , co kupić ?

Post przez karina1985 » sobota, 14 września 2019, 17:36

Mysle ze dodatkiem do prezentu ślubnego może być wino. Takie inne niż wszystkie np.eco. To wino Eco Gaia idealnie bedzie pasowało na te okazje ponieważ elegancko wglada i dobrze smakuje.

Re: prezent ślubny , co kupić ?

Post przez Werox111 » sobota, 31 sierpnia 2019, 12:25

Ja na prezent ślubny dla mojej siostry postanowiłam zrobić śliczny album pamiątkowy używając takich materiałów jak https://nastrychu.pl/pol_m_Papiery-kalk ... u-593.html . Według mnie własnoręcznie wykonane prezenty zawsze cieszą najbardziej.

Re: prezent ślubny , co kupić ?

Post przez Tarnawska » środa, 21 sierpnia 2019, 12:28

Ja byłam teraz na weselu i młodzi zamiast kwiatów chcieli wino. Wiec z mężem oprócz wina i oczywiście koperty, zamówiliśmy dla nich kieliszki z grawerami ich imion i data ślubu :) zawsze jakiś pomysł, a młodzi będą mieć pamiątkę :)

Re: prezent ślubny , co kupić ?

Post przez kardinale » czwartek, 1 sierpnia 2019, 14:59

O tym i o innych takich problemach przeczytacie na http://dieta-montignac.pl/jak-powinnism ... ac-viagre/ miłej lektury !

Re: prezent ślubny , co kupić ?

Post przez kardinale » piątek, 19 lipca 2019, 16:42

Polecam przeczytać więcej na https://www.aptekakamagra.pl/viagra.html

Re: prezent ślubny , co kupić ?

Post przez Mia » piątek, 12 lipca 2019, 06:12

Nie ma co wymyślać z prezentem ślubnym - Młodzi najlepiej wiedzą co im potrzebne dlatego lepiej dać pieniądze i do tego jakąś fajną kartkę w formie boxika

Re: prezent ślubny , co kupić ?

Post przez Greysowa » czwartek, 11 lipca 2019, 08:20

Myślę, że tu bardzo dobrze sprawdzą się sztucce. kupcie coś co się przyda młodej parze, a na nowe mieszkanie elegancki zestaw sztućców na pewno się przyda. Co do tego to propozycje od firmy https://hefra.pl powinny was zainteresować. Mają tu świetne propozycje ze srebra o klasycznym wzornictwie.

Re: prezent ślubny , co kupić ?

Post przez latawiec biały » piątek, 24 maja 2019, 18:12

Na pewno nie ma co kupować kolejnych żelazek czy pościeli... Tego para młoda pewnie dostanie mnóstwo, a poza tym to żadna pamiątka :/ Moim zdaniem najlepiej stawiać na oryginalne prezenty, które będą nam przypominały o tym ważnym dniu. Moja siostrzenica dostała ode mnie na ślub pamiątkę w krysztale, którą zamawiałam na https://www.krysztaly3d.pl/ . Wygląda to przepięknie i na pewno będzie jej o mnie przypominało :)

Góra