Po ciąży straciłam ochotę na seks

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Post przez malaga » czwartek, 10 października 2019, 23:44

Myślę, czym prędzej, czym później wszystko w tobie się obudzi... Daj sobie jeszcze trochę czasu. Możesz po próbować różnych gadżetów to co cię wcześniej interesowało. Na pewno skoro nie chcesz zajść ponownie w ciążę też warto w przyszłości kupić sobie chociażby plastry antykoncepcyjne https://www.e-umed.pl/produkt/evra-plastry , które są bardzo skuteczne.

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Post przez erocall » środa, 21 sierpnia 2019, 20:15

Statystyki mówią, że problemy z erekcją występują raz na pięć zbliżeń seksualnych. A więc choć raz w życiu każdy facet zawodzi w łóżku - jego nie jest w stanie się unieść. Tak jak inni użytkownicy wspomnieli, alternatywą może być sex telefon. To ciekawa zabawa, niesamowite bodźce i gwarancja satysfakcji ;) Polecam

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Post przez erocall » środa, 21 sierpnia 2019, 20:07

Tak głównie jest to bielizna intymna jaką zdołasz nabyć na EroCall jest seksualna i seksowna, a przy tym wytworna. Trzeba jednocześnie zauważyć, że spółka zajmuje się sex telefonem, który jest najlepszym uzupełnieniem do osiągnięcia czarodziejskiego podniecenia. Ten duet wybornie lustruje się do niepobłażliwej gry wstępnej.

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Post przez kardinale » czwartek, 1 sierpnia 2019, 14:57

Przeczytajcie co o tym pisza specjaliści w tej dziedzinie https://dieta-south-beach.pl/okazuje-si ... tosowania/

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Post przez kardinale » piątek, 19 lipca 2019, 16:41

Patrzcie na to jest o wszystkim wypisane moim zdaniem to prawda https://www.aptekakamagra.pl/

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Post przez bersel » poniedziałek, 8 lipca 2019, 18:36

W sumie przed pewnie tez.

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Post przez Abnegat » poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 21:14

Ja bym nie wytaczała ciężkich dział przeciwko kolibrom. To zupełnie normalne, że nie masz ochoty na seks. Dziecko zmienia postrzeganie ciebie jako kobiety. To zupełnie normalne. Dlatego warto po prostu próbować, odnaleźć bliskość z partnerem, może spróbować czegoś nowego, szalonego, nietypowego. Może np. niebieska packa devo opium i zbudować wokół tego ciekawą historię. Delikatne klapsy to niezły sposób na podniesienie temperatury w sypialni jak dla mnie. Ale nie znam cię, nie znam Twoich upodobań, więc to tylko propozycja - jedna z wielu na dobrą sprawę. https://releve.pl/pl/1191-packa-devo-opium-collection.html

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Post przez andrea8 » niedziela, 3 marca 2019, 07:54

Czasami tak się zdarza. Może musiałabyś się jakoś pobudzić? Niekoniecznie od razu jakiś tabletkami, ale chociażby zaczynając od oglądania pornosów czy czytania opowiadań erotycznych? Znalazłam nawet fajny blog http://twojpan.pl tam są naprawdę świetne historie. Często po ich przeczytaniu tak jestem nakręcona, że zaciąga mojego chłopaka od razu do sypialni ;D. Dzięki tym opowiadaniom można też wpaść na różne ciekawe pomysły jak urozmaić pożycie seksualne.

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Post przez arkoska89 » niedziela, 21 października 2018, 08:32

To jest chyba kwestia hormonów, bo duzo kobiet po ciąży na to narzeka. Ostatnio czytałam na jakimś forum o takich tabletkach https://www.prolibid.pl/ . Mamy sobie je polecały.

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Post przez ulunia » niedziela, 10 czerwca 2018, 14:58

Pewnie większość kobiet traci ochotę na seks po porodzie i spowodowane to może być z zachwianą gospodarką hormonalną, zmęczeniem itp. Z mężczyznami prosta sprawa jeden z drugim wykonują telefon tu http://erotyczna-linia.pl/# i rozmowa im bardzo pomaga i jak mówi kolega z pracy pobudza do działania. W kobiet przypadku trudniej, jak się taki stan będzie utrzymywać, może idź do swojego lekarza.

Góra

cron