Po ciąży straciłam ochotę na seks

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Post przez bersel » poniedziałek, 13 maja 2019, 20:31

W sumie przed pewnie tez.

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Post przez Abnegat » poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 21:14

Ja bym nie wytaczała ciężkich dział przeciwko kolibrom. To zupełnie normalne, że nie masz ochoty na seks. Dziecko zmienia postrzeganie ciebie jako kobiety. To zupełnie normalne. Dlatego warto po prostu próbować, odnaleźć bliskość z partnerem, może spróbować czegoś nowego, szalonego, nietypowego. Może np. niebieska packa devo opium i zbudować wokół tego ciekawą historię. Delikatne klapsy to niezły sposób na podniesienie temperatury w sypialni jak dla mnie. Ale nie znam cię, nie znam Twoich upodobań, więc to tylko propozycja - jedna z wielu na dobrą sprawę. https://releve.pl/pl/1191-packa-devo-opium-collection.html

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Post przez andrea8 » niedziela, 3 marca 2019, 07:54

Czasami tak się zdarza. Może musiałabyś się jakoś pobudzić? Niekoniecznie od razu jakiś tabletkami, ale chociażby zaczynając od oglądania pornosów czy czytania opowiadań erotycznych? Znalazłam nawet fajny blog http://twojpan.pl tam są naprawdę świetne historie. Często po ich przeczytaniu tak jestem nakręcona, że zaciąga mojego chłopaka od razu do sypialni ;D. Dzięki tym opowiadaniom można też wpaść na różne ciekawe pomysły jak urozmaić pożycie seksualne.

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Post przez arkoska89 » niedziela, 21 października 2018, 08:32

To jest chyba kwestia hormonów, bo duzo kobiet po ciąży na to narzeka. Ostatnio czytałam na jakimś forum o takich tabletkach https://www.prolibid.pl/ . Mamy sobie je polecały.

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Post przez ulunia » niedziela, 10 czerwca 2018, 14:58

Pewnie większość kobiet traci ochotę na seks po porodzie i spowodowane to może być z zachwianą gospodarką hormonalną, zmęczeniem itp. Z mężczyznami prosta sprawa jeden z drugim wykonują telefon tu http://erotyczna-linia.pl/# i rozmowa im bardzo pomaga i jak mówi kolega z pracy pobudza do działania. W kobiet przypadku trudniej, jak się taki stan będzie utrzymywać, może idź do swojego lekarza.

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Post przez Weronika 30 » wtorek, 5 czerwca 2018, 18:35

Mi do wagi jaką miałam przed ciążą pozwoliły wrócić bardzo szybko tabletki Slimunox. Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków na spadek wagi jakie są dostępne

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Post przez Eryka w2 » środa, 30 maja 2018, 16:11

Ja też nie podobałam sie sobie w wersji jaką zafundował mi los po ciązy, bo pomimo usilnych starań, diety nic nie dawały. Nie wiem, może błędem było to, ze z pierwszymi ruchami w walce o powrót do sylwetki sprzed ciąży czekałam aż skończy mi sie pokarm? Ale jeżeli to jest błąd, to co miałam stosować dietę przy karmieniu dziecka? Ale znalazłam sposób na m oj problem.Mi pomogło zastosowanie Foreverslim.

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Post przez Kryśka » środa, 9 maja 2018, 20:40

Ja też tak miałam nie mogłam po prostu siebie zaakceptować z wagą jaka mi pozostała. Jednak pomogło mi zastosowanie Slimunox

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Post przez Paulina G » czwartek, 5 kwietnia 2018, 17:28

Też miałam z tym problemy, z tym iż u mnie największym problemem była nadwaga jaka pozostała mi po ciąży i po prostu wstydziłam sie rozebrac i kochać, pomogło zastosowanie Foreverslim i do swojej wagi wróciłam w 3 miesiace...

Re: Po ciąży straciłam ochotę na seks

Post przez Maranka » wtorek, 27 marca 2018, 14:57

Po ciąży to częste zjawisko. Zanim hormony wrócą do normy trochę to potrwa. Możesz zastosować Femin Plus. Poczytaj o jego działaniu na stronie: https://zyj-zdrowiej.pl/femin-plus-opinie-sklad-efekty-rewolucyjne-kapsulki-rozwiazujace-problem-z-niskim-kobiecym-libido/.To naturalny środek, który dodatkowo poprawi nastrój i doda energii.

Góra

cron