Porady prawne

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Porady prawne

Re: Porady prawne

Post przez pieknyolek » wtorek, 3 września 2019, 06:58

Jeżeli potrzebujesz dobrego ubezpieczenia prawnego to wejdź na stronę http://www.wycena-oc.pl/ubezpieczenie-prawne/

Re: Porady prawne

Post przez guran » poniedziałek, 2 września 2019, 07:08

Zawsze współczuję tym osobom, które poszły do więzienia za uprawę takich roślin jak https://www.taniepestki.pl/fastbuds-seeds.html powiedzmy na 3 lata, a co najgorsze pedofile za rzeczy o stokroć gorsze dostają takie same albo nawet lżejsze wyroki! Gdzie tu jest sprawiedliwość w naszym kraju i kiedy ludzie w końcu przejrzą na oczy!!

Re: Porady prawne

Post przez migotka7 » piątek, 30 sierpnia 2019, 07:33

W Warszawie nie brakuje dobrych prawników, którzy pomagają Ci, kiedy kolekcjonujesz legalnie nasiona marihuany :P

Re: Porady prawne

Post przez Werox111 » piątek, 2 sierpnia 2019, 11:42

Kiedyś gdzieś obiło mi się o uszy http://www.kancelariaths.pl/ jak jedna z moich przyjaciółek się rozwodziła i potrzebowała kogoś kto pomoże jej w tej kwestii. Nie wiem w zasadzie jak to wyszło, muszę się dopytać ale chyba działają dobrze.

Re: Porady prawne

Post przez Werox111 » środa, 17 lipca 2019, 14:54

Pamiętam jak moja przyjaciółka zmagała się z problemem źle naliczonego podatku. Wtedy ktoś jej zarekomendował podobno specjalistę, który działa w wielu dziedzinach prawa: karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego i powiedział, że z tym panem uda jej się rozwiązać swój problem. I tak też się stało. Dzięki pomocy https://kancelariagruchacz.pl/ , wszystko poszło po jej myśli.

Re: Porady prawne

Post przez Adam » niedziela, 14 lipca 2019, 05:09

Czy ktoś z Was orientuje się, ile kosztuje wynajęcie prawnika w Anglii? Miałem tam wypadek i sprawa nie jest taka prosta. Chciałbym uzyskać odszkodowanie, ale bez pomocy nie mam co liczyć na jakiekolwiek pieniądze. Jak na razie to znalazłem jedynie wpis https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... wnik-w-uk/ . Czy rzeczywiście można umówić się na procent od odszkodowania?

Re: Porady prawne

Post przez julzu » wtorek, 25 czerwca 2019, 06:08

Na szczęście nie wszystkie porady są płatne. Można udać się do radcy prawnego przy urzędzie miasta lub gminy. Tam takie usługi powinny być świadczone nieodpłatnie. Można też sporo informacji znaleźć na portalach internetowych. Moja mama skrzętni korzysta z https://zycieseniora.com/ekspert-radzi/ ... dziczenie/ . Myślę, że w takich prostych sprawach, to wystarczająca wiedza.

Re: Porady prawne

Post przez Emalienka12 » czwartek, 20 czerwca 2019, 20:23

tatwoj12 napisał(a):To zależy w jakiej kwestii porady prawne. Ja jak na razie szukam odszkodowania po wypadku samochodowym. Chciałabym gdzieś zgłosić sprawę i by przeanalizowano jak to wygląda w praktyce. Chciałabym uzyskac odszkodowanie od kolizji na jakieś leczenie. Czytałam co nieco na stronie Voxveritas https://voxveritas.pl

Ja czytałam, ale akurat nie w kontekście wypadku tylko w kontekście odzyskania odszkodowania za skutki powodzi. Podobno kancelaria pomogła odzyskać stosowne odszkodowanie

Re: Porady prawne

Post przez gabi4 » środa, 12 czerwca 2019, 08:58

Ja parę miesięcy temu potrzebowałam kancelarii, która pomogłaby mi przy sprzedaży nieruchomości. W Poznaniu znalazłam kancelarię Norek Wspólnicy https://www.norekwspolnicy.pl/sprzedaz- ... ria-poznan którzy doskonale wiedzieli co nalezy zrobić, jak się tym wszystkim zająć. :)

Re: Porady prawne

Post przez tatwoj12 » piątek, 7 czerwca 2019, 16:33

To zależy w jakiej kwestii porady prawne. Ja jak na razie szukam odszkodowania po wypadku samochodowym. Chciałabym gdzieś zgłosić sprawę i by przeanalizowano jak to wygląda w praktyce. Chciałabym uzyskac odszkodowanie od kolizji na jakieś leczenie. Czytałam co nieco na stronie Voxveritas https://voxveritas.pl

Góra

cron