Godny zaufania adwokat z Radomia

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Godny zaufania adwokat z Radomia

Godny zaufania adwokat z Radomia

Post przez Lindsyedivy » czwartek, 5 grudnia 2019, 03:36

Generalnie problem z wujem jest ten,że on chce abym tę ziemię sprzedał i oddał mu połowę pieniędzy sam nie ma ochoty tego załatwiać. Jest również na mnie zły, ze ja tej ziemi sprzedać nie chce. Trochę zawiła sytuacja.Halifax dzięki za namiary, już do nich piszę.Orientujesz sie jak to wygląda cenowo?

Re: Godny zaufania adwokat z Radomia

Post przez Bakk » czwartek, 25 kwietnia 2019, 10:32

Znam dobrą kancelarię prawną, zajmującą się różnymi sprawami, oferują usługi w szerokim zakresie prawnym - prawo i postępowanie cywilne, prawo gospodarcze karne, prawo spadkowe Poznań, rodzinne i opiekuńcze, prawo i postępowanie karne, Kancelaria Adwokacka Adam Baszkowski na pewno pomoże.

Re: Godny zaufania adwokat z Radomia

Post przez grazynka77 » czwartek, 7 marca 2019, 16:31

Jeśli ktoś szuka dobrych adwokatów od podziału majątku oraz rozwodów polecam zajrzeć na tą stronę - http://kancelarialexa.pl/ . Zawsze służą fachową radą, wsparciem. Zrobią wszystko aby tylko pomóc klientowi. Panie mogą nawet u nich skorzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych. Z resztą na stronie jest więcej szczegółów.

Godny zaufania adwokat z Radomia

Post przez Kisza » poniedziałek, 25 lutego 2019, 10:13

Miał może ktoś okazję korzystać z usług, jakie świadczy ten konkretny adwokat Radom . Mam jeden, a w zasadzie dwa problemy natury prawnej, które muszę skonsultować ze specjalistą. Chodzi zarówno prawo spadkowe, jak i rodzinne. Wiem na pewno, że we wspomnianej przeze mnie kancelarii Państwa Stępniewskich, można liczyć na pomoc przy tego rodzaju problemach. Jestem jednak ciekawa, czy może ktoś już korzystał z ich usług i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Góra