Opinie o szkoleniach

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Opinie o szkoleniach

Re: Opinie o szkoleniach

Post przez Zzosia » piątek, 10 sierpnia 2018, 09:46

Mój mąż odbył niedawno szkolenie z prac na wysokościach: https://alerta.pl/szkolenia-i-uslugi/praca-na-wysokosci/:) Dzięki temu zmienił pracę na taką, która dużo bardziej mu się podoba i zdecydowanie lepiej zarabia.

Re: Opinie o szkoleniach

Post przez Limonkaa » czwartek, 9 sierpnia 2018, 06:58

A czy ktoś z was było może na kursach oferowanych przez https://www.rehakursy.pl ? Właśnie skończyłam szkolę medyczną i chciałabym dokształcić się nieco w zakresie fizjoterapii. Widziałam, że mają tam sporo ciekawych szkoleń, które odbywają się w największych miastach. Chciałabym skorzystać z ich oferty, ale zanim to zrobię. To co możecie mi napisać więcej o tych szkoleniach? Dobrze tam przygotowują swoich uczniów?

Re: Opinie o szkoleniach

Post przez Albercik23 » piątek, 13 lipca 2018, 13:58

Jeśli chodzi o szkolenia dla trenerów, o których tutaj wyżej pisaliście, to polecam jeszcze https://moderator.edu.pl/ - bardzo merytoryczne te szkolenia są, u nas już parę osób z firmy było i naprawdę dobrze to wyglądało.

Re: Opinie o szkoleniach

Post przez stokrotka » piątek, 6 lipca 2018, 10:40

Witajcie.
Ja również potrzebuję opinii o jednym z ośrodków szkoleniowych. Nazywa się JGT , a ofertę szkoleń znajdziecie tutaj https://www.jgt.pl/ . Ciekawi mnie, jak odbywają się tam zajęcia realnie, czy wykładowcy przykładają się do pracy, i jak traktuje się osoby mniej pojętne. Możecie mi coś o nich powiedzieć? Widziałam, że mogę się tam podszkolić z prawa podatkowego dotyczącego cła, prawa nieruchomościowego jak i w gospodarce wodnej. To wszystko mnie właśnie interesuje, dobrze byłoby móc zrobić te szkolenia w jednej firmie.

Re: Opinie o szkoleniach

Post przez AgaWu » piątek, 29 czerwca 2018, 09:16

Uważam, że szkolenia to zawsze doskonały pomysł. Dodatkowe umiejętności na pewno nam nie zaszkodzą :) Ja sama regularnie dokształcam się w swojej dziedzinie. Ostatnio braliśmy udział w szkoleniu dla firm, które skończyłam z bardzo dobrym wynikiem . Dzięki temu zostałam kierowniczką działu marketingu więc uważam, że warto było :)

Re: Opinie o szkoleniach

Post przez joanna3 » środa, 20 czerwca 2018, 17:48

Dość sporo szkoleń jest dzisiaj dostępnych i wiele osób robi sobie np. kursy BHP https://www.seka.pl/oferta/szkolenia-i- ... -warszawa/ Są wam potrzebne takie szkolenia? Bez problemu można takie zrobić, a bezpieczeństwo w pracy jest bardzo ważne.

Re: Opinie o szkoleniach

Post przez Magnolia90 » piątek, 6 kwietnia 2018, 16:06

=..........

Re: Opinie o szkoleniach

Post przez Arkadiusz1 » piątek, 30 marca 2018, 10:20

Dużo zależy od tego, o jakich szkoleniach mowa. Jeśli rozważacie takie specjalistyczne szkolenia jak chociażby https://www.dsi-edu.com/szkolenie-dla-asystentek to moim zdaniem zdecydowanie warto. To światna okazja na to, by poszerzyć ofertę Waszego gabinetu, a tym samym zwiększyć swoje kompetencje. Warto o tym wiedzieć.

Re: Opinie o szkoleniach

Post przez Kisza » sobota, 10 marca 2018, 09:54

Zostanie trenerem tak naprawdę jest moim marzeniem, ale mam tutaj na myśli trenera personalnego. Pokusiłam się już nawet o znalezienie odpowiednich szkoleń, jak i aplikacji ułatwiających późniejszą pracę. Jedną z nich jest gymgang.co . Pomaga w dotarciu do docelowej grupy potencjalnych klientów, ułatwia planowanie treningów, a nawet umożliwia dostanie się do grona najbardziej cenionych trenerów w naszym kraju. Warto ją sobie ściągnąć, bo jest dostępna za darmo, a przyda się także każdej ćwiczącej osobie.

Re: Opinie o szkoleniach

Post przez agaa » czwartek, 22 lutego 2018, 11:15

Oh! Bardzo dziękuję wszystkim za rzetelne opinie!

Góra

cron