Klub czy rowerek do domu?

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Klub czy rowerek do domu?

Re: Klub czy rowerek do domu?

Post przez Autonomia » środa, 9 stycznia 2019, 12:22

Jeśli ćwiczyć to tylko w klubie :) W domu w życiu się tak nie zmobilizujesz. Kupisz rower a po miesiącu będzie służył jako wieszak na ubrania - znam to z autopsji :) Zerknij sobie na ofertę Energym http://www.energym.com.pl/ - tam poćwiczysz nie tylko na rowerku . Poza siłownia możesz skorzystać z zajęc fitness, które doskonale wpływają na kondycje organizmu. Moim zdaniem to zdecydowanie lepsza opcja niz ćwiczenia w domu.

Re: Klub czy rowerek do domu?

Post przez zycher » czwartek, 20 grudnia 2018, 10:26

A ja polecam trampoliny! :D

Re: Klub czy rowerek do domu?

Post przez pores » wtorek, 11 grudnia 2018, 14:04

Dzisiaj w klubach jest dostępne oprogamowanie takie jak https://sportbm.pl/ - dzięki niemu ćwiczenia są znacznie bardziej efektywne, bo trenerzy w klubie dobrze organizują zajęcia, nie ma czegoś takiego jak zbyt dużo zajęć na jednej lekcji ;)

Re: Klub czy rowerek do domu?

Post przez Arkadiusz1 » poniedziałek, 29 października 2018, 09:21

Dużo zależy od tego, jakim czasem dysponujecie i jakie macie motywacje. Tak naprawdę, dzisiaj można bez problemu wykonać trening bez wychodzenia na siłownię. Jeśli czujecie sie na siłach, to sprawdźcie sobie 5 najlepszych aplikacji do ćwiczeń w domu i na tej podstawie podejmijcie decyzję, co będzie dla Was najlepsze.

Re: Klub czy rowerek do domu?

Post przez paryzanka » czwartek, 11 października 2018, 15:58

Ja bardzo lubię swój rowerek stacjonarny :p Jeżdżę na nim podczas moich ulubionych seriali, przez co nie myślę wcale o wysiłku. Polecam ;)

Re: Klub czy rowerek do domu?

Post przez av0kado » wtorek, 28 sierpnia 2018, 06:47

Ja wolę chodzić do klubu. W domu często trudno się zdecydować.

Re: Klub czy rowerek do domu?

Post przez Radka2 » poniedziałek, 23 lipca 2018, 08:14

Ja jednak jestem bardziej za tym, żeby chodzić na siłownię, niż kupować sprzęty do domu... Zwłaszcza, jeśli nie ma się dużego mieszkania. Takie sprzęty nie są tanie - to raz, a dwa, że dom zagracony sprzętem do ćwiczeń chyba nie będzie zbyt dobrze wyglądał, nie sądzicie? Ja na przykład często korzystam na siłowniach z wolnych ciężarów, czegoś takiego jak na https://apus-sports.pl/wolne-ciezary. Gdybym miała kupić różne ciężary i używać tego w domu, to naprawdę nie wiem, gdzie bym to pomieściła...

Re: Klub czy rowerek do domu?

Post przez przemuv » wtorek, 26 czerwca 2018, 15:37

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam. Raczej nie będę mógł w tym obszarze tematycznym pomóc...

Re: Klub czy rowerek do domu?

Post przez Intenso01 » czwartek, 14 czerwca 2018, 10:29

Jeśli zamierzasz ćwiczyć regularnie i nie odpuścisz sobie po trzech tygodniach to tak, rowerek treningowy jest bardzo dobrym pomysłem. Lepiej wydać tych parę złotych na np. taki model - https://www.domenasportowa.pl/product-p ... N-NHB.html i mieć go na lata, niż co miesiąc płacić karnet w fitness klubie. Jak podliczysz do tego jeszcze koszty dojazdu to rowerek zwróci Ci się już po pół roku ;)

Re: Klub czy rowerek do domu?

Post przez agaa » wtorek, 12 czerwca 2018, 10:15

U mnie właśnie siłownia się nie sprawdziła. Też myślałam, że będzie to motywacja - płacę więc idę. A prawda jest taka, że przez rok płaciłam abonament, a poszłam na siłownię 3 razy. Po prostu u mnie się to nie sprawdziło. Zdecydowanie wolę ćwiczyć w domu. Niekoniecznie rowerkiem, jest wiele sposobów na ćwiczenia w domu, co kto lubi. Ale to naprawdę są indywidualne upodobania.

Góra