Nowy pomysł na własny biznes

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Nowy pomysł na własny biznes

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Post przez kardinale » wtorek, 14 stycznia 2020, 09:56

Odwiedź ten artykuł aby dowiedzieć się wiecej https://studioav.pl

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Post przez winik » wtorek, 17 grudnia 2019, 18:24

Firma będzie się rozwijać, jak się zadba o najnowsze rozwiązania takie jak call center software https://www.cludo.pl/call-center-software/ Dzięki temu będzie można profesjonalnie odbierać połączenia od klientów z zapytaniami. W dużej firmie trzeba o to zadbać.

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Post przez katarzyna.karton » poniedziałek, 16 grudnia 2019, 14:40

Ja prowadzę sklep internetowy i choć nie jest łatwo to bardzo to lubię. Tym bardziej, że teraz internet daje spore możliwości. Jest to jak dla mnie wygodny biznes, ale wymagający stałego zaangażowania i myślenia oczywiście :) Sprawy takie jak święta a ecommerce, czy ogólnie obsługa takiego sklepu to nie lada wyzwanie :) Jak ktoś chciałby poczytać coś więcej na temat takiego biznesu, to polecam tutaj zaglądać: https://omnipack.pl/blog/swiateczna-ana ... ecommerce/

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Post przez tlena » poniedziałek, 16 grudnia 2019, 12:59

Już na samym początku warto sobie przemyśleć temat, jakim jest oprogramowanie. To dobrze dopasowane do branży pozytywnie wpływa zarówno na działanie takiego miejsca, jak i na jego kontrolę. Z takiego rozwiązania korzystają obecnie różne branże, nawet w przychodni lekarskiej można obecnie się z nim spotkać. Na stronie https://medchart.pl/oprogramowanie możesz znaleźć wiele cennych informacji w tym temacie. Taki program daje wiele możliwości usprawnienia codziennej pracy w takim miejscu, a wszystko jet zgodne z przepisami RODO, co ma duże znaczenie.

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Post przez wiktoria68 » środa, 27 listopada 2019, 16:16

Znalazłam firmę FM Solutions, lidera wśród firm facility management https://fmsol.pl/ która zajmuje się obsługą techniczną nieruchomości oraz wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań serwisowych i informatycznych. Kompleksowo i bez żadnych problemów. Zaprojektują, wykonają, serwisują. Podłączają instalacje klimatyzacji, wentylacji oraz przeciwpożarowe i wodnokanalizacyjne. Z takim zapleczem usługowym niestraszny biznes wynajmowania mieszkań.

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Post przez KonradSkal » środa, 27 listopada 2019, 09:23

Dzień Dobry mam zamiar wystartować z własną pizzerią i ma do was małe pytanie. Znacie może jakiś dobry sklep z wyposażeniem do gastronomii. Mam na myśli takie sprzęty jak blachy do pizzy i prasy do ciasta . Coś w tym stylu. Jeśli jesteście mi podpowiedzieć gdzie kupię coś takiego to będę zobowiązany.

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Post przez Milosz5 » wtorek, 26 listopada 2019, 21:08

Jeśli czujecie daną branżę, to czemu mielibyście się w niej nie rozwijać? Chodzi w końcu o to, by Wasz biznes był jak najbardziej rentowny. Na pewno warto dzisiaj zajrzeć do http://proorganika.com.pl/zlaczki-rurowe-eurac/ i pomyśleć, jak możecie wykorzystać to w Waszym biznesie. To istotna kwestia.

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Post przez wiktoria68 » sobota, 23 listopada 2019, 15:49

Zastanawiam się nad pomocą w zagospodarowaniu terenów pod zabudowę. Czy słyszeliście może o takich firmach? Wyszukałam już sobie firmę, która ma w swej ofercie wynajem ogrodzeń. To firma TLC Rental https://www.tlcrental.pl/ Właściwie to nie tylko zajmują się wynajmem, bo generalnie jest to producent ogrodzeń budowlanych i poza wynajmem, można je również zakupić.

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Post przez Miśka23 » piątek, 15 listopada 2019, 03:31

Ja postanowiłam stworzyć własny portal księgowości online i choć początki były trudne to powoli zaczynam wybijać się w tej branży. Jeżeli nie macie pomysłu na portal, to polecam wam firmę https://coolpage.pl/pomysl-na-portal - profesjonalnie zajmują się tworzeniem portali, osobiście jestem bardzo zadowolona ze współpracy i ich pomysłu na mój portal :)

Re: Nowy pomysł na własny biznes

Post przez omlet123 » czwartek, 31 października 2019, 16:07

Ja zainwestowałam we własny sklep internetowy . Pomyslalam tez o odpowiednim oprogramowaniu, takim które automatyzuje procesy sprzedażowe. jak np. https://sellintegro.pl/17-shoper Taki wynalazek stawia na efektywność, zautomatyzowanie procesów biznesowych i maksymalizacja wydajności pracy przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Warto o tym pomyslec w swojej firmie

Góra

cron