Własny biznes

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Własny biznes

Re: Własny biznes

Post przez tlena » poniedziałek, 16 grudnia 2019, 13:05

Pamiętaj, że już na samym początku trzeba przemyśleć i przekalkulować wiele rzeczy. Jednym z narzędzi, nad którym naprawdę warto się zastanowić bez wątpienia będzie dopasowany do potrzeb firmy program. Z takich rozwiązań korzystają firmy z różnych branż, bo zdecydowanie usprawniają one funkcjonowanie takiego miejsca. Obecnie spotkać je można nawet w gabinetach lekarskich, zwłaszcza tych prywatnych. Takie oprogramowanie dla gabinetów lekarskich medchart daje możliwość między innymi prowadzenia dokumentacji w formie elektronicznej, generowanie dokumentów, karty wizyty czy wysyłanie przypomnień sms z terminem kolejnej wizyty przez co znacznie mniej ich wypada. To tak naprawdę tylko kilka zalet posiadania programu.

Re: Własny biznes

Post przez Zoja28 » poniedziałek, 9 grudnia 2019, 19:58

Mieszkam w małym miasteczku i też myślę o założeniu własnego biznesu, ale patrząc na to, że ludzie nie są tu zbyt zamożni, to chyba najlepiej sprawdzi się tu sklep z używaną odzieżą. Słyszałam, że na takim biznesie można sporo zaoszczędzić, gdy stosowana jest faktura marża na rozliczenia. Słyszeliście o tym? Sporo informacji jest na stronie https://www.firmino.pl/faktura-marza/.

Re: Własny biznes

Post przez Milosz5 » niedziela, 1 grudnia 2019, 10:51

Nad czym się tu zastanawiać? Przecież dzisiaj jesteście w stanie zorganizować o wiele efektywniejszy sposób prowadzenia Waszego biznesu. Na rynku dostępne są takie oprogramowania jak https://www.webfleet.com/pl_pl/webfleet ... -vehicles/ które mogą być dla Was ogromnym wsparciem. Miejcie to na uwadze, bo chodzi w końcu o kondycję całej Waszej firmy. Nie bez powodu ponad 47 000 firm transportowych z niego korzysta.

Re: Własny biznes

Post przez Woter » sobota, 30 listopada 2019, 17:30

Dużo piszecie o tym, co można ulepszyć we własnej firmie lub usługach i wydaje mi się, że o tym jeszcze nikt nie wspomniał. Mianowicie o oznaczeniu CE produktów - jeśli sprzedajecie jakieś własne wyroby, czy to kosmetyki, ciuchy czy żywność, to warto pomyśleć o zdobyciu takiego certyfikatu, to bardzo podnosi prestiż naszej oferty. Odsyłam zainteresowanych do lektury tutaj https://www.ce-polska.pl/podstawy-oznakowania-ce

Re: Własny biznes

Post przez nyszka » czwartek, 21 listopada 2019, 18:53

Prowadząc swój biznes przydało by się także jakieś fajne biuro, w którym można przyjmować klientów. Ja szukałam w różnych miejscach, jednak ostatecznie zdecydowałam się na wynajem biuro tutaj https://proximus-biura.pl . Obiekt usytuowany jest w centrum Gliwic, co mi bardzo dopowiada z uwagi na dobre połączenia komunikacyjne. Przy budynku znajduje się parking strzeżony a w budynku jest całodobowa ochrona. Należy nadmienić, że cena za wynajem jest naprawdę przystępna cena, w którą wliczone są już media.

Re: Własny biznes

Post przez tlena » czwartek, 21 listopada 2019, 15:22

Prowadząc biznes za granicą również koniecznie należy pamiętać o RODO i ochronie danych. Obecnie to niezwykle istotna kwestia. Ja prowadzę biznes w Anglii ale dlatego, że tak mieszkam chwilowo, pracuję zdalnie, rozliczam się z dochodów w Polsce. Ja dopiero niedawno zaczęłam interesować się tematem i szukać informacji o tym w internecie. Tutaj https://topvpn.pl/polski-vpn/ znalazłam zarówno wiele informacji, jak i świetny ranking. Nie bardzo się na tym znam więc prosiłabym o poradę na co się zdecydować. Korzystacie w czego, co zawiera ranking? Możecie coś podpowiedzieć?

Re: Własny biznes

Post przez Psytka » czwartek, 21 listopada 2019, 12:00

Ktoś tu wcześniej wspomniał o rolnictwie - owszem, jest to opłacalna branża ale musicie pamiętać, że wymaga sporego nakładu pracy i środków. Przede wszystkim rolnicy musza inwestować w nowoczesne maszyny i urządzenia a także dodatki paszowe czy środki ochrony roślin. Wszystko to wymaga sporych nakładów finansowych, jednak jeśli gospodarstwo ma się rozwijać to takie inwestycje sa konieczne.

Re: Własny biznes

Post przez julzu » czwartek, 14 listopada 2019, 22:18

Szukacie inwestora? A może sami chcecie zainwestować w dobrze prosperującą spółkę? W tym celu przyda się system Fordata, który pozwoli na ocenę kondycji firmy. Sporo informacji na ten temat znalazłam na stronie https://fordata.pl/badanie-due-diligenc ... ie-polega/ . Bardzo przydatna wiedza.

Re: Własny biznes

Post przez nyszka » wtorek, 12 listopada 2019, 14:17

Obecnie w wielu branżach wykorzystuje się nowe technologie, które potrafią wiele rzeczy ułatwić. Jedną z tych, które wykorzystywana jest w wielu gałęziach przemysłu jest drukowanie 3D. Taki właśnie druk pozwala na stworzenie prototypu konkretnego przedmiotu, przedmiot lub jego nawet najmniejszy detal. Ostatnio na stronie http://worldofsocial.pl/technologia/tec ... zystywana/ czytałam kilka ciekawych informacji właśnie w tym temacie. Technologii drukowania też jest kilka, o czym warto poczytać.

Re: Własny biznes

Post przez Krzysiek Majewski » wtorek, 12 listopada 2019, 07:26

A myślał może ktoś z Was o tym, by założyć własną firmę, która zajmowałaby się produkcją jakichś przedmiotów, czy coś w tym stylu? Kupując odpowiednie taśmy przenośnikowe osiągnąć można bardzo wysoką wydajność. ;)

Góra

cron