Biżuteria ze złota

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Biżuteria ze złota

Re: Biżuteria ze złota

Post przez Taterka » czwartek, 26 grudnia 2019, 10:44

Jest bardzo dużo osób, które gustują w takiej starej biżuterii, więc nie wiem czy nie lepiej wyjdziesz na tym, jak sama spróbujesz ją sprzedać. Na przykład takie bezpłatne ogłoszenia możesz zamieścić na stronie Pokato. Ja na przykład bardzo lubię szperać po takich serwisach i tak samo wystawiam przedmioty, gdy jest już coś mi niepotrzebne.

Re: Biżuteria ze złota

Post przez Psytka » piątek, 22 listopada 2019, 14:02

Ja to sie własnie zastanawiam nad tym aby sprzedać swoją biżuterię. Nie dlatego, że nie mam kasy ale po prostu nie noszę w ogóle kolczyków czy pierścionków, poza tym to co mam to już dawno wyszło z mody więc i tak nigdy tego już nie założę. Widziałam, że bardzo dobre ceny oferuje skup złota w Krakowie na ul.Kalwaryjskiej. Tam oferują najlepszą cenę za złom złota w mieście.

Re: Biżuteria ze złota

Post przez kriss787 » czwartek, 7 listopada 2019, 02:26

Klasyczna i delikatna biżuteria zdecydowanie będzie pasować. Żona miała biżuterię ze stali chirurgicznej i była bardzo zadowolona. Kupiła ją na https://www.marsandia.pl/

Re: Biżuteria ze złota

Post przez karolciamaleszewska » czwartek, 31 października 2019, 11:33

Myślę że powinny się sprawdzić. Sama miałam w tym roku ten sam problem, jednak znalazłam piękne złote kolczyki na stronie https://www.leksusgold.pl/bizuteria/zloto/kolczyki. Jednak najlepiej samemu poprzeglądać i dopasować do sukni ślubnej. Dla mnie udało się znaleźć tam idealne kolczyki, które dla mnie bardzo się podobały i skomponowały się z suknią.

Biżuteria ze złota

Post przez RockyPig » piątek, 18 października 2019, 12:10

Moja suknia ślubna jest dość strojna. Po rozmowie z moją mamą stwierdziłam,że muszę mieć skromną biżuterię. Czy złote kulki jak te https://markizasklep.pl/kolczyki-zlote-kulki będą dobrą opcją? Jak dla mnie są klasyczne,ale i skromne więc wg mnie to odpowiedni wybór.

Góra

cron