Akcesoria do drzwi

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Akcesoria do drzwi

Re: Akcesoria do drzwi

Post przez Kisza » niedziela, 10 listopada 2019, 19:38

Niestety jeżeli chodzi o akcesoria do drzwi nie bardzo mogę pomóc. Natomiast wydaje mi się, że warto znać także alternatywę dla nich w postaci tego typu systemów www.systemyprzesuwne.com . Doskonale bowiem sprawdzą się one zarówno w domu, jak i w biurze. Przy czym są bardzo estetyczne, a jednocześnie można po nie sięgnąć tam, gdzie tradycyjne rozwiązania zawodzą.

Re: Akcesoria do drzwi

Post przez cccccc » środa, 6 listopada 2019, 11:09

Jest dobrze prowadzony i dobrze zaopatrzony sklep na Makuszyńskiego (Ragen -ragen.pl). Warto do nich podjechać albo kupić przez internet. Krótki czas oczekiwania na produkt, dobre doradztwo, wysoka jakość okuć – nie są to jednorazówki które szybko zaczną się wypaczać przy zwykłym użytkowaniu.

Akcesoria do drzwi

Post przez marekk » wtorek, 5 listopada 2019, 14:17

Witam! Potrzebuję wysokiej klasy akcesoriów do drzwi, głównie chodzi mi o samozamykacze, gdzie takie akcesoria w dobrym standardzie sprzedają w Krakowie, albo ewentualnie online? Głownie te zamykacze mają być używane przy drzwiach do klatek schodowych w blokach mieszkalnych...także eksploatacja będzie duża.

Góra