Optyk

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Optyk

Re: Optyk

Post przez juczko » niedziela, 19 stycznia 2020, 11:14

Wzrok może się w którymś momencie pogarszać i konieczne będzie konsultowanie się ze specjalistą. Też ortoptyka w Optomedica to dobre rozwiązanie dla osób, które mają delikatne wady wzroku takie jak zez i chcą się ich pozbyć.

Re: Optyk

Post przez hanka66 » środa, 20 listopada 2019, 19:47

Ja co jakiś czas muszę zmieniać okulary i dlatego też wybrałam teraz salon optyczny w Poznaniu i tutaj kupiłam okulary https://optykkrawczyk.pl/ Warto kupić okulary jeśli wzrok tylko się pogarsza. Nie ma co z tym zwlekać. Szybko uda się wybrać okulary w tym optyku.

Re: Optyk

Post przez Tcziba44 » czwartek, 14 listopada 2019, 18:50

jakie badanie?
-
spadek

Re: Optyk

Post przez ttty » czwartek, 14 listopada 2019, 08:56

Jak dla mnie jeśli chodzi o dobry wybór okularów to warto zerknąć na stronę https://optykprimus.business.site. Optyk, który ma bardzo duży wybór różnych okularów, będzie w stanie coś interesującego zaproponować w rozsądnej cenie, wydaje mi się że warto będzie tam zajrzeć.

Optyk

Post przez kuba » środa, 13 listopada 2019, 14:16

Chciałem wymienić swoje oprawki na nowe, jestem już po badaniu, mam konkretne szkła do zrobienia i tak się zastanawiam, gdzie w Krakowie można się wybrać do jakiegoś sensownego optyka, gdzie będzie można trafić ładne oprawki w dobrej cenie a jednocześnie mieć pewność, że szkła też będą profesjonalnie wykonane. Jeśli macie swoje sprawdzone miejsca to dajcie namiary.

Góra

cron