serwis

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: serwis

Re: serwis

Post przez kotpat » wtorek, 26 listopada 2019, 09:47

Ogólnie warto korzystać z usług pomocy drogowej https://laweta-magdeburg.com.pl/ aby dodatkowo nie pogorszyć jeszcze sytuacji z autem. Jeśli nie znamy się na samochodach tym bardziej szkoda naszego czasu i nerwów skoro możemy liczyć na fachową pomoc, siedem dni w tygodniu i to za niewielkie pieniądze, a nawet całkowicie za darmo, jeśli mamy odpowiedni pakiet ubezpieczenia.

Re: serwis

Post przez tlena » środa, 6 listopada 2019, 17:10

Niestety wiem z autopsji, że samochód nie zawsze sam zajedzie do serwisu. Ja musiałam skorzystać z pomocy drogowej. W sieci znalazłam https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-katowice/ i zadzwoniłam. Panowie podjechali i zabrali samochód do serwisu. Teraz już mam ich numer telefonu w kontaktach. Tak naprawdę nikt nie wie, kiedy znowu może się przydać.

Re: serwis

Post przez Erik » poniedziałek, 30 września 2019, 09:25

Jeśli chodzi o wybór porządnego serwisu to tutaj koniecznie zwróć uwagę na HondaPlaza Warszawa ponieważ mają świetne aso i mechaników którzy świetnie radzą sobie z japońskimi autami.

Re: serwis

Post przez Gabrill » piątek, 20 września 2019, 09:05

Wpisz "nowoczesne krzesła tapicerowane" w google i zobacz, czy coś ci się podoba.

serwis

Post przez mayores » czwartek, 19 września 2019, 17:11

Cześć. Chcę oddać na dniach samochód do jakiegoś dobrego serwisu, ponieważ w ostatnim czasie ciągle mnie zawodzi. w firmie podpowiedzieli mi by spróbować http://dieselserwismleczna.pl/ co o tym myślicie?

Góra

cron