Własny biznes

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Własny biznes

Re: Własny biznes

Post przez gadulka » poniedziałek, 10 grudnia 2018, 12:48

Zgadzam się, że zakładając własną firmę warto połączyć to z pasją lub doświadczeniem. A najlepiej, kiedy w parze idzie jedno z drugim. Chcąc się rozwijać trzeba zwracać uwagę na wiele rzeczy. Jedną z nich jest obserwowanie konkurencji. Warto zainteresować się wywiadem biznesowym. Zachęcam do zapoznania się z artykułem na ten temat na stronie https://www.infobrokering.com.pl/wywiad ... brokeringu . Bardzo ciekawa lektura dla każdego przedsiębiorcy.

Re: Własny biznes

Post przez mateusz3 » sobota, 8 grudnia 2018, 01:09

Teraz jest tak dużo różnego rodzaju narzędzi do prowadzenia firmy.

Re: Własny biznes

Post przez Tomasz33 » niedziela, 2 grudnia 2018, 14:03

Co do biznesu to na pewno warto bedzie zainteresować sie tematyką RODO IODO Expert Jest to firma która przeprowadziła już bardzo dużo audytów RODO, po co Ci to potrzebne? dzięki audytowi dowiesz sie bez konsekwencji prawnych co jest nie tak w działaniu twojej firmy od strony ochrony danych. Jeżeli zamiast firmy zrobi to kontrola, to możesz mieć małe nieprzyjemności.

Re: Własny biznes

Post przez Milosz5 » czwartek, 29 listopada 2018, 13:15

Normalna rzecz, jeśli biznes ma się rozwijać, to musicie inwestować w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Nie ma co ukrywać, że takie kwestie jak https://flexisolutions.pl/flexireportin ... -finansowe są podstawą ku temu, by biznes mógł się rozwijać. Warto to maksymalnie wykorzystać.

Re: Własny biznes

Post przez mateusz3 » wtorek, 27 listopada 2018, 22:50

Prowadzenie własnego biznesu wcale nie jest takie proste, jak może się wydawać, ale coś za coś. Jakbyście potrzebowali dobrego programu do fakturowania, to warto sobie sprawdzić platformę od https://wfirma.pl/ksiegowosc bardzo nowoczesna, daje wiele możliwości, ale jednocześnie przystępna cenowo. W ten sposób można zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Re: Własny biznes

Post przez Zygmus_Terlak » niedziela, 25 listopada 2018, 09:15

Jakoś nigdy mnie nie ciągnęło do otwarcia własnego biznesu :)

Re: Własny biznes

Post przez marla » sobota, 24 listopada 2018, 21:30

Do przechowywanie wszelkich dokumentów przydadzą ci się pudła archiwizacyjne. Wykonane z specjalnej tektury gwarantują im trwałość i ochronę twoich dokumentów. Sprawnie je posegregujesz a opisane ułatwią znalezienie w razie potrzeby.

Re: Własny biznes

Post przez Marcello » środa, 21 listopada 2018, 00:41

Warto w sytuacjach prowadzenia własnego biznesu poradzić się specjalisty zajmującego się właśnie doradztwem. W moim wypadku były to usługi firmy https://blueoak.pl/uslugi/newconnect, które to mi bardzo znacząco pomogły odnaleźć się na rynku i zaplanować późniejszą fuzję z innym przedsiębiorstwem. Zawsze starajcie się zyskiwać przewagę nad konkurentami, np. właśnie poprzez korzystanie z porad i innowacji.

Re: Własny biznes

Post przez elisssa » wtorek, 20 listopada 2018, 18:21

Mając swoją firmę warto pomyśleć nad tego typu rozwiązaniem - http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczn ... dokumentow. Taka opcja jak elektroniczny obieg dokumentów w wielu kwestiach może się przydać. Dzięki odpowiedniemu systemowi można praktycznie archiwizować swoje dokumenty. A także sprawić, że ich obieg będzie bardziej efektywny.

Re: Własny biznes

Post przez Malina Jasińska » wtorek, 20 listopada 2018, 08:30

Bardzo dobra odpowiedź. Moją pasją jest moda, dlatego też założyłam hurtownię odzieżową https://sosimply.pl/. Muszę przyznać, że na początku było ciężko, jednak z czasem zaczęło to działać bardoz prężnie.

Góra

cron