Własny biznes

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Własny biznes

Re: Własny biznes

Post przez Arkadiusz1 » piątek, 23 marca 2018, 20:06

Przede wszystkim powinniście postawić na innowacje i wykorzystanie nowoczesnych technologii w Waszym biznesie. Warto podejść do tematu poważnie i w przypadku prowadzenia hodowli trzody, powinniście korzystać z takich produktów jak http://www.bas-pol.pl/produkt/maczka_rybna.html od BAS-Pol. To sprawi, że o wiele prościej będzie Wam utrzymać trzodę w dobrej kondycji.

Re: Własny biznes

Post przez aniaola37 » piątek, 23 marca 2018, 13:25

Są różne sposoby na to aby założyć fajny i dobrze prosperujący biznes. Przede wszystkim powinno się zabezpieczyć i nawiązać współpracę z firmą która nam pomoże na początku np. z wyposażeniem. Jedną z nich jest http://savpol.pl , bardzo fajne przedsiębiorstwo wspierające różnego rodzaju firmy

Re: Własny biznes

Post przez TomEnToS » piątek, 23 marca 2018, 10:40

Pewnie nie raz może się w firmie przydarzyć taka sytuacja, że nie dokonamy płatności terminowy. Jak sobie z taką sytuacją, która osłabia nasz biznes radzić? Dobrym rozwiązaniem jest faktoring odwrotny. Bardzo dobry i ciekawy opis tego znajdziemy na http://faktoring.biz/faktoring/jak-dzia ... -odwrotny/. Ja u siebie w firmie się na to zdecydowałem i jestem bardzo zadowolony. Jeden krok, jedna decyzja, a możemy wspomóc nasz biznes :)

Re: Własny biznes

Post przez vice » czwartek, 22 marca 2018, 16:38

Własny biznes wymaga też pracy mobilnej - dlatego niezawodny smartfon to jest must have - np. taki iPhone 6 powinien styknąć.

Re: Własny biznes

Post przez gastronomik » wtorek, 20 marca 2018, 12:45

Ja otwierając własną restaurację największy problem miałam wybierając komory chłodnicze. Producent, cena, specyfikacja techniczna - nie wiedziałam na co zwracać uwagę. Na szczęście trafiłam na profesjonalny sklep, w którym fachowcy pomogli mi dobrać odpowiedni sprzęt, który doskonale sprawdza się w moim lokalu już od ponad roku, a ja spełniam swoje marzenia :)

Re: Własny biznes

Post przez Dżej89 » wtorek, 20 marca 2018, 11:47

A co myślicie, żeby założyć sklep z sztucznymi kwiatkami, różnymi dekoracjami i nawet takim śmiesznymi artykułami https://pm-m.pl/273-smieszne-i-dowcipne-upominki-i-gadżety ? Tak zastanawiałam się ostatnio co brakuje w mojej okolicy i padło na to. Bardzo mi się spodobały produkty wymienionej wcześniej hurtowni, można tam znaleźć w bardzo dobrych cenach: świece, różnego rodzaju dekoracje, sztuczne kwiaty, artykuły florystyczne itp.

Re: Własny biznes

Post przez felika » poniedziałek, 19 marca 2018, 16:49

Prowadząc własny biznes ( szczególnie sklep ) warto nawiązać korzystną współpracę z kurierem, który będzie dostarczał przedmioty Twoim klientom.Z doświadczenia wiem, że takie wysyłki często odbywają się w większych ilościach a towar wysyłany jest na paletach. Tu znajdziecie więcej informacji na temat ciekawej oferty https://www.brokerkurier.pl/firma-kurierska-db-schenker-poland.Generalnie polecam tego brokera, mają świetne ceny i duże doświadczenie w branży.

Re: Własny biznes

Post przez Etriko » sobota, 17 marca 2018, 05:13

Bardzo fajna oferta, może skorzystam.

Re: Własny biznes

Post przez tentka » piątek, 16 marca 2018, 13:01

Jeśli decydujesz się na własny biznes, ogarnięcie kanałów marketingu jest kluczem - np. namioty imprezowe pozwolą Ci na obecność na eventach i organizację własnych

Re: Własny biznes

Post przez Zzosia » czwartek, 15 marca 2018, 08:49

Musisz także pamiętać o kwestiach formalnych, np. jeśli zatrudniasz więcej niż 5 osób, będziesz musiała rozliczać PIT-11, CIT-8 oraz IFT-2 online poprzez serwis e-Deklaracje :) Do tego niezbędny jest podpis elektroniczny, który przydaje się również do załatwiania wielu innych spraw urzędowych. Informacje na ten temat dostępne są tu: https://www.elektronicznypodpis.pl/zastosowania/e-deklaracje/

Góra