Własny biznes

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Własny biznes

Re: Własny biznes

Post przez Psytka » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 17:31

Ktoś tu podrzucił pomysł myjni samochodowej. Owszem, pomysł na biznes fajny tylko gorzej z realizacją. Znajomy chciał otwierać myjnie ale są takie wymagania, że szybko odpuścił. W zamian za to skupił się na detailingu i otworzył car spa. Pracuje na profesjonalnych kosmetykach CleanTech https://cleantechco.pl , dzieki którym może zaoferować kompleksowe usługi swoim klientom.

Re: Własny biznes

Post przez bierendaa » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 22:04

Prowadząc własną firmę musicie postawić przede wszystkim na skuteczny marketing. Kiedyś może ta kwestia nie była aż tak istotna ale też nie było takiej konkurencji.Teraz bez reklamy nie przebijecie się. Możecie postawić na różne fajne akcje promocyjne czy też pojawienie się na targach branżowych. Do takich rzeczy mozecie skorzystać z hostess promocyjnych od agencji Papilio https://papilioagency.com/modelki/krakow/ Na pewno uatrakcyjnią i poprowadzą za was takie imprezy firmowe

Re: Własny biznes

Post przez Arkadiusz1 » sobota, 30 grudnia 2017, 19:09

Wiele spośród rad, które padły w tym temacie, nadają sie do realizacji. Najważniejsze to jednak pamietać, by zawsze wybierać najbardziej sprawdzonych kontrahentów. Jesli chodzi o przemysł wytwórczy, to cięcie blachy najlepiej zlecić do Metconcept w http://metconcept.com/ciecie-woda/ To gwarantuje Wam najwyższą jakosć wykonania.

Re: Własny biznes

Post przez weut » środa, 27 grudnia 2017, 17:30

Witam, zastanawiam się nad otwarciem własnego małego biznesu, dokładnie warsztatu samochodowego. Gdzie dostanę jakieś ciekawe wyposażenie i narzędzia, wiecie może? Znajomy mi polecił żebym kupił w sklepie internetowym, podobno mają dobry asortyment, np. https://mjwnarzedzia.pl/54-wozki-warsztatowe. Co myślicie o tym sklepie?

Re: Własny biznes

Post przez pores » środa, 27 grudnia 2017, 13:38

Ja powiem tak - własny biznes to spora odpowiedzialność, jednocześnie duże możliwości zarabiania. Trzeba zadbać o wszystkie formalności, szczególnie ważna jest m.in. księgowość. Na szczęście dzięki http://wfirma.pl/ i podobnym narzędziom dbanie o księgowość dzisiaj jest bardzo proste i nie trzeba korzystać z drogich usług.

Re: Własny biznes

Post przez jackwelss39 » środa, 27 grudnia 2017, 08:29

I jak tam macie swoje firmy? Może warto popróbowac coś zacząć od nowego roku :) Jeżeli mierzycie wysoko i chcecie zająć się branżą produkcyjną, czy też uderzyć nie tylko w polski rynek, ale i także zagraniczny zainteresujcie się ofertą grupy http://boryszew.com.pl Jest to przedsiębiorstwo zajmujące głównie produkcją części do samochodów, ale również przetwórstwem chemii i metali niezależnych. Ich produkty możecie wykorzystać w bardzo wielu biznesach

Re: Własny biznes

Post przez Gość » piątek, 15 grudnia 2017, 10:41

Polecam regały półkowe firmy https://metalsistem-cbtc.pl/regaly-polkowe-super-1-2-3/ to proste i solidne rozwiązanie dla każdej branży.

Re: Własny biznes

Post przez ulunia » czwartek, 14 grudnia 2017, 13:28

Może warto też korzystać z takich ofert jak ta http://leasinglaptopa.pl/Acer-6be01397-b103-4f4b-bc26-54e5f010bcac Korzysta się z oferty leasingu laptopa lub laptopów a następnie wrzuca się w koszta utrzymania firmy. Ta propozycja pozwala na znaczne oszczędności.

Re: Własny biznes

Post przez violatta » wtorek, 12 grudnia 2017, 15:08

Polecam bardzo fajną aplikację dla prowadzących firmę https://inewi.pl/ Dzięki tej aplikacji odejdzie nam troche papierowej roboty, ponieważ aplikacja monitoruje czas pracy naszych pracowników, Każde wejscie oraz wyjście z pracy jest odbijane. Bardzo dobre ułatwienie podczas rozliczania godzin.

Re: Własny biznes

Post przez joanna3 » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 15:34

Można pomyśleć też o dobrym wypromowaniu firmy w internecie. Są firmy, które zajmują się kampaniami online, szukaniem partnerów dla naszej firmy. Warto o czymś takim pomyśleć. Ta firma http://fabrykamarketingu.pl/ może nam pomóc w dobrym prowadzeniu firmy.

Góra