Własny biznes

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Własny biznes

Re: Własny biznes

Post przez ulunia » wtorek, 15 maja 2018, 14:57

A pamietacie że prowadząc firme i przyjmując nowych pracowników trzeba wysylać ich do lekarza medycyny pracy? Jeśli jeszcze nie macie takiego to radzę szybko znaleźć za pomocą wyszukiwarki https://ranking.abczdrowie.pl/s/lekarz medycyny pracy/rybnik Szybko dostaniecie listę lekarzy medycyny pracy w waszej miejscowości. Warto podpisać z jednym z nich umowę. Bo każdy pracownik musi posiadać orzeczenie o braku przeciwwskazań do podjęcia pracy na wskazanym stanowisku. Poza tym pracodawca ma obowiązek kierować pracowników na badania okresowe i kontrolne.

Re: Własny biznes

Post przez Magnolia90 » piątek, 11 maja 2018, 15:11

A czy ktoś obserwuje z was bloga Dariusza Stasik? Myślę, że można tak wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć i w dodatku inspirujących, że warto tam zajrzeć. Czy wiedzieliście o tym, że kilkaset międzynarodowych instytucji i firm pracuje nad projektem Masdar City ? Na ten temat możecie więcej sobie poczytać tutaj https://dariuszstasik.com/jak-wyglada-m ... to-masdar/. To niesamowite jak świat idzie do przodu.

Re: Własny biznes

Post przez lalamido » wtorek, 8 maja 2018, 12:20

Myśląc o własnym biznesie nie sposób nie skorzystać z usług platformy internetowej https://itnes.pl/, która dobierze indywidualnie do naszych potrzeb odpowiedni sprzęt komputerowy oraz niezbędne oprogramowanie. Firma oferuje sprzęt komputerowy najlepszych na rynku producentów i posiada bardzo dobrych i rzetelnych doradców

Re: Własny biznes

Post przez dorianos » wtorek, 8 maja 2018, 10:54

Tak jak już ktoś z poprzedników wspomniał firma sprzątająca to faktycznie dobry pomysł na biznes! Sam teraz się zastanawiam wspólnie z bratem czy czasem nie otworzyć firmy o takim profilu... nawet udało nam się znaleźć http://www.sklepczysto.pl/ i całkiem ciekawe sprzęty aby rozwijać biznes. Sądzicie, że warto zaryzykować? Zapotrzebowanie na tego typu usługi chyba zawsze jest, prawda?

Re: Własny biznes

Post przez Waleria » wtorek, 8 maja 2018, 07:39

Warto też skorzystać z dostępnych oprogramowań takich jak np. to dynamics ax To świetne narzędzie, które pomaga w prowadzeniu biznesu.

Re: Własny biznes

Post przez gabi4 » sobota, 5 maja 2018, 10:26

W własnym biznesie trzeba pamiętać praktycznie o wszystkim, nikt za nas niczego nie załatwi, ale jednak swoje to swoje. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonej kasy fiskalnej do swojego biznesu, to u nich ciekawe opcje znalazłam https://centrumkasiarzy.pl/pl-places-32 ... opole.html Sama chętnie wymieniłabym swoją obecną kasę, która strasznie się zacina, czas na wymianę na lepszy model.

Re: Własny biznes

Post przez Masterko » czwartek, 3 maja 2018, 13:48

Też ostatnio interesowałem się tym tematem i to co mogę doradzić to narzędzia i oprogramowanie stworzone przez firme z USA, które pomaga ludziom zarabiać na rynku walutowym Forex. Sporo czytałem i moim zdaniem temat jest naprawdę wart zainteresowania. Więcej informacji znajdziecie na stronie http://investor-online.com/imarketslive/

Re: Własny biznes

Post przez Blue852 » środa, 2 maja 2018, 09:11

Myślę, że pomocne przy zakładaniu bądź rozwijaniu własnego przedsiębiorstwa może okazać się śledzenie nowinek z interesującej nas branży. Przykładowo na stronie https://www.tworzywa.pl/ znajduje się mnóstwo wiadomości z branży tworzyw sztucznych. Dowiemy się tutaj o wydarzeniach branżowych, przetargach i analizach rynkowych. Według mnie to świetny i bardzo pomocny serwis. :wink:

Re: Własny biznes

Post przez Arkadiusz1 » poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 12:28

Normalna sprawa, biznes wiąże się z ciągłymi inwestycjami i wprowadzaniem nieustannych udogodnień. W https://telematics.tomtom.com/pl_pl/web ... s-it-work/ dobrze widać, jak funkcjonuja narzędzia TomTom, które poprawiają efektywność każdej floty. Bez tego ciężko mi sobie wyobrazić dobrze prosperujący biznes. Weźcie to pod uwagę, bo chodzi przecież o Wasze pieniądze.

Re: Własny biznes

Post przez kordka » czwartek, 26 kwietnia 2018, 13:38

Wszystko zależy od tego jaki to ma być biznes. Jeśli myślicie o halach prodykcyjnych, magazynach bądź sklepach, to myślę że niezbędna będzie drukarka do etykiet. Jeśli nie wiecie na jaką konkretnie się zdecydować, to ja polecam model Zebra ZD620 . Świetna jakość za niewielką cenę, na pewno będziecie zadowoleni.

Góra