Własny biznes

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Własny biznes

Re: Własny biznes

Post przez Megi » wtorek, 25 września 2018, 12:22

Wiadomo, że początki nie są proste. Pamiętam jak było u mnie...niezły stres, gonitwa, spore ryzyko. Wiem tylko jedno: opłacało się i chyba każdy to powie, kto ma swój biznes. ;) Pieniądze warto pozyskiwać z różnego rodzaju dotacji unijnych. Projektów jest sporo wystarczy trochę poszukać. Obecnie startuje do rpo 3.1 łódzkie: http://www.signum.org.pl/oferta/nasza-s ... odzkie-31/ Oferta skierowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Moim zdaniem warto spróbować.

Re: Własny biznes

Post przez KrystianKowalski » poniedziałek, 24 września 2018, 15:24

Moim zdaniem warto zaryzykować tym bardziej ,że nawet jeżeli się nie uda to nic straconego można zawszę wrócić do normalnej pracy :D

__________________

identyfikator dla psa

Re: Własny biznes

Post przez Konrad_Ratownik6 » poniedziałek, 24 września 2018, 13:52

Ja się kiedyś zastanawiałem nad otworzeniem własnej restauracji :)

Re: Własny biznes

Post przez Jan87 » poniedziałek, 24 września 2018, 10:45

Gdy wypatrujesz nieszablonowego konceptu na stoisko rynkowe dla Twojej marki to nie ma porządniejszego oddziału jak owy z arla-com.eu. Mój krewny wiedzie z efektem korporację o tematyce projektowania ogrodów. Skorzystał z usług marki arla-com i to było niesamowite. Pełny profesjonalizm i fantazja. Do dzisiaj wertuję obrazy jego stoiska handlowego.

Re: Własny biznes

Post przez pores » niedziela, 23 września 2018, 13:37

Osobiście uważam, że dobrym pomysłem jest inwestowanie od początku w wysokiej jakośći oprgoamowanie, takie jakie oferuje m.in. firma https://itmagination.com/ :) Dzięki temu łatwiej będzie Ci zarządzać biznesem, co przełoży się na zyski firmy.

Re: Własny biznes

Post przez ola79 » niedziela, 23 września 2018, 11:02

Franczyza to nie do końca jest swój biznes, ale lepszy taki, niż jak to mówią "robić na prywaciarza" ;)

Re: Własny biznes

Post przez Maestro_Karol » piątek, 21 września 2018, 09:41

Ja zastanawiam się nad założeniem szkoły językowej. Mieszkam w małym mieście, gdzie jeszcze takiej szkoły nie ma, więc wydaje mi się to całkiem dobrym rozwiązaniem. Co o tym sądzicie? :)

Re: Własny biznes

Post przez krateczka » czwartek, 20 września 2018, 19:33

Bardzo wiele firm zwłaszcza rozwijających się musi się wspomagać kredytem. Dlatego warto jest wiedzieć gdzie znaleźć ofertę która zapewni nam dobre warunki. Ja polecam wam zapoznać się z szeroką ofertą kredytową jaką oferuje kredyt123 opinie . Wielu zadowolonych klientów to dodatkowy plus oferty.

Re: Własny biznes

Post przez violatta » czwartek, 20 września 2018, 14:02

Prowadząc własny biznes na pewno przyda Ci się dobra reklama jaką może byc serwis Taleo https://wykonawca.taelo.pl/ ta strona pozwoli Ci stworzyć wizytówkę swojej firmy dzięki której będziesz w stanie zwiekszyć swoje obroty poprzez większą ilość zleceń od klientów. Reklama na tym serwisie jest darmowa więc warto z niej skorzystac.

Re: Własny biznes

Post przez ohHit12 » środa, 19 września 2018, 08:54

Osobom posiadającym własny biznes i chcącym czasami trochę zaimponować polecam ofertę trasnferis24.pl ;) Można u nich wynająć auto, bardzo ładne i eleganckie z resztą... oczywiście z kierowcą. Z resztą sami sprawdźcie na https://transferis24.pl/ jak o wygląda... co jak co, ale zajechać taką bryką na spotkanie biznesowe to jednak jest coś, co nie?

Góra