Własny biznes

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Własny biznes

Re: Własny biznes

Post przez ulunia » sobota, 15 września 2018, 08:13

Mając własny biznes warto skorzystać z oferty https://leasinglaptopa.pl/Acer-6be01397-b103-4f4b-bc26-54e5f010bcac
Korzysta się z leasingu laptopa lub laptopów i następnie wrzuca się je w koszta utrzymania firmy. To bardzo korzystna i opłacalna opcja dla firm.

Re: Własny biznes

Post przez business » środa, 5 września 2018, 12:39

RODO to jedno, firmę związaną z finansami (i nie tylko) czeka również przeciwdziałanie praniu pieniędzy. Są to wymagania dotyczące analizy, oceny ryzyka i rejestracji transakcji niebezpiecznych. Warto sprawdzić, czy branża w której otwieramy firmę, jest objęta tym obowiązkiem. Niedopełnienie go może skutkować karami, a przede wszystkim podnosi ryzyko narażenia się na oszustwa.

Re: Własny biznes

Post przez Arkadiusz1 » piątek, 31 sierpnia 2018, 13:17

Nie ma co się zastanawiać. Jeśli prowadzicie własną firmę, to koniecznie postawcie na takie rozwiązania, które wyróżnią Was wśród konkurencji. Zawsze najlepszą reklamą jest wysoka jakość i wykorzystanie nowoczesnych technologii. Na bazie informacji z http://m2mteam.pl/pojemniki-transportowe/ sami możecie przekonać się o tym, jaki daje to efekt. Myślę, że będziecie pozytywnie zaskoczeni.

Re: Własny biznes

Post przez wiktoria68 » środa, 22 sierpnia 2018, 14:17

Od RODO już mnie głowa boli, tak jak i moich znajomych. Nikt tego nie ogarnia kompleksowo. Przepisy wydają się być niejasne, a pracowników należałoby przeszkolić z RODO. Tylko niby kto miałby tego dokonać? Może macie jakieś typy, porządne firmy, którym można zaufać. Co sądzicie o firmie https://itls.pl/ ? Mam wrażenie, ze o ile ktoś w ogóle może mieć duże doświadczenie z ochrony danych, to właśni oni je mają.

Re: Własny biznes

Post przez pores » wtorek, 21 sierpnia 2018, 22:17

Jeżeli prowadzisz własny bizenst, o przyjrzyj się ofercie firmy Hekko :) U nich znajdziesz bardzo dobry hosting i niedrogie domeny, a to jest to co jest Ci neizbędne żeby rozpocząc prowadzenie biznesu w sieci ;)

Re: Własny biznes

Post przez pocet » wtorek, 21 sierpnia 2018, 14:26

Otwieram własny biznes, będę miał kilka biur które muszę dobrze przygotować, głównie chodzi mi o klimatyzacje. Myślicie, że klimatyzatory SPLIT takie jak te http://chigo.pl/produkty/pompy-ciepla/pompy-ciepla-split/ będą dobrym rozwiązaniem czy raczej nie? Za wszelkie opinie w tym temacie z góry dziękuję

Re: Własny biznes

Post przez pocet » wtorek, 21 sierpnia 2018, 10:44

zastanawiam się nad otwarciem własnego biznesu, jakieś porady?

Re: Własny biznes

Post przez kabix179 » poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 20:22

R.O.D.O. to najnowsze nakazy poprawiające kwestię ochrony danych. Skoro zamierzasz zabezpieczać je w zgodzie z dyspozycjami Unii Europejskiej to postaw na fachowców z tegoż obszaru. Bhpex/Giodo to przedsiębiorstwo, jakie może Ci w tym poradzić. Dostosuj własne technologie do tych warunków legislacyjnych.

Re: Własny biznes

Post przez Magnolia90 » niedziela, 19 sierpnia 2018, 15:57

A czy ktoś z was może zakładał sklep internetowy ze sportową odzieżą? Chciałabym się doradzić co do tej https://www.sport-hurtowo.pl/pol_m_Odzi ... -1090.html hurtowni. Czy ktoś z was może korzystał z niej? Jak wygląda współpraca z nimi? Właśnie chciałabym też otworzyć coś swojego i tak pomyślałam sobie o sklepie sportowym z odzieżą, różnymi akcesoriami.

Re: Własny biznes

Post przez aleksandraka » sobota, 18 sierpnia 2018, 13:08

Jeżeli mamy fundusze, dobry biznes plan i pomysł to już połowa sukcesu. Pracodawca http://blog-glovex.pl/ ma obowiązek zadbać o to, aby wszyscy jego pracownicy byli zaopatrzeni w niezbędne środki ochrony indywidualnej. W ich skład wchodzą również maski przeciwpyłowe. Posiadają one szerokie zastosowanie i sprawdzają się doskonale w różnych sytuacjach, również poza zawodowych. Od czasu do czasu zaglądam na bloga BHP aby się dokształcic.

Góra