Ile kosztuje założenie sklepu internetowego ?

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Ile kosztuje założenie sklepu internetowego ?

Re: Ile kosztuje założenie sklepu internetowego ?

Post przez Blue852 » czwartek, 25 stycznia 2018, 14:16

Zakładając sklep internetowy musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Zorientuj się, czy konkurencja w twojej branży nie jest zbyt duża, sprawdź preferencje i potrzeby potencjalnych klientów. Możesz też pomyśleć o pozyskaniu partnerów do współpracy. Bardzo ważne jest wybranie odpowiedniego oprogramowania dla twojego sklepu. Ważnym krokiem jest też postawienie na intensywne działania promocyjne. Wiele informacji na ten temat znajduje się w ciekawym poradniku, który pobrałam ze strony: https://www.ideo.pl/checklista-e-commerce/.

Ile kosztuje założenie sklepu internetowego ?

Post przez Ela78 » wtorek, 16 stycznia 2018, 09:37

Piszę w zasadzie z prośbą o poradę, jak zabrać się do założenia internetowego sklepu. Na początku myślę o czymś prostym, czyli np: o stronie, zawierającej galerię zdjęć oraz adres email, gdzie osoby zainteresowane kupnem danej rzeczy mogłyby się zgłaszać, a ewentualnie później, można by ulepszać sklep. Trochę w necie poczytałam na ten temat http://www.wiwar.pl/ile-kosztuje-zaloze ... pod-uwage/ ale może ktoś zakładał taki sklep i napisze mi jakie są koszta tego wszystkiego.

Góra

cron