Komunia święta -

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Komunia święta -

Re: Komunia święta -

Post przez marekjk » środa, 23 października 2019, 19:51

Uważam,że pomysł z albami był świetny, bo dzieci już nie myślą o całym stroju i nie konkurują ze sobą - szczególnie dziewczynki.

Re: Komunia święta -

Post przez Silesja » środa, 17 lipca 2019, 09:07

taki strój można również wypożyczyć - fakt nie ma co kupować takiej sukienki na raz. Jak z innymi sprawami jak np fryzura na komunię? Wiem że bardzo często nie ma czasu na wszystko żeby zaplanować na ostatni guzik ale zawsze można skorzystać z usług firmy, zajmującej się uczesaniem i to z dojazdem do klienta :) W razie czego mogę polecić MobileSalon http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... em-krakow/ bo oni znają się na rzeczy :)

Re: Komunia święta -

Post przez Magnolia35 » środa, 1 maja 2019, 11:33

My jesteśmy zaproszeni w tym roku na komunię do córki mojej siostry, więc pomagam jej z takimi samymi dylematami.
Najpierw trzeba było wybrać miejsce na przyjęcie i podobała jej się opcja tej restauracji: http://www.rozdroze.pl/ z menu na ich kieszeń.
Potem dylemat z albą, ale oni akurat są super zadowoleni, że taka opcja przeszła. Teraz wianki i buty.
Jeśli chodzi o buty to moja siostra zdecydowała się na normalne, białe trampki, bo takie typowe komunijne to wydatek na jeden raz.

Komunia święta -

Post przez Arginina » czwartek, 21 lutego 2019, 22:15

Moja córa, planowo ma mieć I komunię świętą w tym roku, sukienki są z góry narzucone - każda ma mieć taką samą albę. No trudno, to pierwsza taka "impreza" w jej życiu i musi być ubrana kropka w kropkę jak inne dziewczęta. Uważam, że to srogo niesprawiedliwe. Jednak pomyślałam, że wyróżnię ją drobiazgami. Wianek już wybrany, wiem, gdzie zrobię fryzurę i myślę teraz jeszcze o butach. Buty komunijne dla dziewczynek są naprawdę przepiękne - bardzo podobają mi się w tym sklepie, jednak nie wiem, jak wygląda jakość w stosunku do ceny https://buciksklep.pl/Buty-komunijne. Opłaca się? Czy ktoś tam kupował? Proszę o opinie!

Góra