Obuwie ochronne w warsztacie...

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Obuwie ochronne w warsztacie...

Re: Obuwie ochronne w warsztacie...

Post przez KonradSkal » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 09:16

Własna firma zawsze niesie ze sobą obowiązek przestrzegania przepisów BHP. Dotyczy to szczególnie pracy przy różnorakich dużych maszynach. W takim wypadku dobrym rozwiązaniem są Meble ESD. Musimy dbać o bezpieczeństwo naszych pracowników.

Re: Obuwie ochronne w warsztacie...

Post przez Agi000 » wtorek, 26 listopada 2019, 19:47

Niedawno szukałam informacji na ów temat w necie i natknęłam się na stronę - http://ok-botki.pl , gdzie odszukałam to co chciałam znaleźć. Nadzwyczaj dużo ciekawych informacji można wynieść z tej strony. Gorąco rekomenduję.

Re: Obuwie ochronne w warsztacie...

Post przez PatrykPe » wtorek, 29 października 2019, 01:50

Jeżeli szukasz wysokiej jakości obuwia ochronnego, które spełnia wszystkie wymagania BHP to osobiście polecam ci sklep https://demar24.pl/pol_m_Obuwie-ochronne-i-robocze_Polbuty-ochronne-172.html, zaopatruję u nich swój zespół pracowników i śmiało polecam :)

Re: Obuwie ochronne w warsztacie...

Post przez OuOuIk » wtorek, 13 listopada 2018, 04:19

No wiadomo, odpowiednie wyposażenie warsztatu to absolutna podstawa i must-be! Osobiście zaopatrzam się na https://pelnykosz.pl/pol_m_Dom-i-Ogrod_ ... a-276.html i jestem mega zadowolony z jakości oferowanych przez nich narzędzi i innych przedmiotów, które przydają się na codzień w warsztacie. Polecam każdemu, kto jest zainteresowany!

Re: Obuwie ochronne w warsztacie...

Post przez vice » niedziela, 16 września 2018, 08:05

Potrzebne, np. jeśli imadło jest źle dobrane, to przedmiot może wypaść, więc prócz obuwia trzeba też inne narzędzia dobrać, np. imadła są tutaj: https://www.ceneo.pl/Imadla

Re: Obuwie ochronne w warsztacie...

Post przez sweet_santana » środa, 20 grudnia 2017, 15:17

W warsztacie powinny być porządne buty jak i porządne narzędzia. Dlatego ja przed zakupem narzędzi sprawdziłem na http://benmar.com.pl/narz%C4%99dzia-ele ... 9dzia.html jakie są firmy i poczytałem ogólnie ich charakterystykę. To pomogło mi się zdecydować :)

Re: Obuwie ochronne w warsztacie...

Post przez wieloch.t67 » wtorek, 1 sierpnia 2017, 12:23

Słyszałem, że to obuwie jest dobre i warte swojej ceny

Re: Obuwie ochronne w warsztacie...

Post przez britches » wtorek, 21 marca 2017, 11:55

Jeżeli chodzi o takie typowe wyposażenie do pracy w warsztacie to zajrzyj jeszcze tutaj: http://jaremat.pl/20-srodki-czystosci. Znajdziesz tam wszystko, co jest potrzebne mechanikowi. Narzędzia pneumatyczne, chemia warsztatowa, oleje, smary, rózne płyny a także środki czystości. Mają naprawde dobre ceny i warto zapisać sobie ten adres na przyszłość, na pewno się przyda.

Obuwie ochronne w warsztacie...

Post przez Kacper » czwartek, 18 sierpnia 2016, 21:27

Mam zacząć pracować w warsztacie Audi - nie jest to autoryzowany warsztat, ale szef (przyszły) specjalizuje się w naprawach tej marki. I teraz problem... a właściwie nie wiem jak to powinno być... fakt, ze się nie pytałem... ale nie chcę, abym był odebrany, że jeszcze nie zacząłem pracy a już mam postawę roszczeniową... chodzi mi o obuwie ochronne i ogólnie strój do pracy... Powinienem się odezwać i zapytać (z tego co widziałem nie ma tam zasady, że każdy pracownik jest tak samo ubrany) czy coś takiego dostane, czy po prostu kupić w internecie samemu. Widziałem na stronie http://roboczy24.pl tego rodzaju obuwie i nie jest to jakiś kosmiczny wydatek. Zależy mi na pracy i po raz pierwszy nie wiem jak się zachować...

Góra