Olej do BMW M3

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Olej do BMW M3

Re: Olej do BMW M3

Post przez LeCarre » środa, 22 stycznia 2020, 15:50

Najlepiej szukać takich informacji w sklepach, które zajmują się typowo akcesoriami i częściami do BMW, a sprzedaje takie oleje do bmw sklep internetowy Auto-Części Ziółkowski. Mają tam wszystko co potrzebne do napraw i serwisowania bmw, także oleje, a zajmują się tym od lat, więc na pewno pomogą dobrać to, co najlepsze dla Twojego samochodu. Wyszukiwarka jest też bardzo fajna w obsłudze, więc możesz dużo wyszukać samemu.

Re: Olej do BMW M3

Post przez kardinale » środa, 23 października 2019, 10:47

Udało się znaleźć informacje na ten temat http://mazurek.com.pl/

Re: Olej do BMW M3

Post przez Mariusz125 » sobota, 13 kwietnia 2019, 22:02

Ja olej silnikowy zawsze zamawiam sobie z internetu, jak już widzę, że się kończy. Nie mam za bardzo czasu chodzić za tym po sklepach, a tak w minutę zakupy zrobione i dostarczone do domu. Bardzo sobie chwalę takie rozwiązanie.

Re: Olej do BMW M3

Post przez Sławek » sobota, 5 stycznia 2019, 17:21

Ja stosuję oleje PMO i jestem bardzo zadowolony. Samochód mniej palki, choć wiadomoi spralanie a olej silnikowy to nie kwestia oszczędności idących w litry, nie mniej zawsze coś. Nie mniej wazniejszym chyba pozytywem jest lepsza praca samego silnika i osiągi.

Olej do BMW M3

Post przez Kamil » piątek, 23 listopada 2018, 00:29

Właśnie kupiłem od lat wy marzone BMW w wersji M-Power i zastanawiam się nad zalaniem silnika olejem http://pmo-lubricants.com/pmo-5w50-racing/ Bejca jest z 2008 roku. Jak uważacie, czy to dobry pomysł?

Góra