wynajem koparki

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: wynajem koparki

Re: wynajem koparki

Post przez RomakZ » środa, 28 listopada 2018, 13:31

Ech, koparkowi, ile użerania się z nimi.. Trzeba stać i patrzyć im na ręce.

Re: wynajem koparki

Post przez letGOO » piątek, 23 listopada 2018, 20:42

Ile coś takiego kosztuje... ?

Re: wynajem koparki

Post przez Arkadiusz1 » środa, 31 października 2018, 14:07

W ogóle cała ta branża w ostatnich latach bardzo prężnie się rozwija, dlatego też powinniście pomyśleć o wejściu w ten temat. Myślę, że świetnie sprawdzi się tutaj kurs http://www.akademia-efect.pl/kurs-na-hds.html dzięki któremu będziecie w stanie opanować obsługę HDS. To może być niesamowita dźwignia dla rozwoju Waszej kariery.

Re: wynajem koparki

Post przez Olka2 » piątek, 19 października 2018, 08:39

Mój mąż prowadzi niedużą jak na razie firmę budowlaną. Mimo, że realizują różne zlecenia, czasem dość spore to nie ma zbyt dużo środków na zakup nowego sprzętu. Z pomocą zawsze przychodzi mu wypożyczalnia narzędzi, dzięki której może ciąć koszty. Wynajem profesjonalnego sprzętu nie jest zbyt drogi, więc dla kogoś początkującego w branży z pewnością będzie bardzo opłacalny. Mąż najbardziej zadowolony jest z usług firmy Boels Rental Sp. z o.o. bo mają świetną ofertę i ogromny wybór różnych maszyn. Jeśli ktoś jest zainteresowany lub potrzebuje jakichś maszyn na własną budowę to serdecznie polecam!

Re: wynajem koparki

Post przez AgaWu » czwartek, 12 lipca 2018, 11:21

Mój mąż zajmuje się usługami koparką. Ma naprawdę dużo zleceń i zajęte terminy na dwa miesiące do przodu. Pomagam mu w prowadzeniu biura i umawianiu klientów. Zajmuję się także zamawianiem części do maszyn, np ostatnio potrzebne były nowe gumowe gąsienice do koparki. Znalazłam je tu: https://www.serwis-kop.pl/pl/category/201-gasienice?p=2 . Na szczęście dotarły do nas szybciutko i można było je wymienić bez przestojów.

Re: wynajem koparki

Post przez Godzinski » piątek, 25 maja 2018, 14:06

Chciałbym wybudować domek letniskowy, czy mogę zgłosić się po koparkę ?

Re: wynajem koparki

Post przez Magnolia34 » niedziela, 20 maja 2018, 16:44

No pewnie, że tak, wtedy właśnie koparka sprawdzi się najlepiej. Ja na przykład teraz jestem na etapie robienia i porządkowania ogrodu i będzie niezbędne wynajęcie cięższego sprzętu.
Wypatrzyłam już na aukcjach: https://allegro.pl/kategoria/rosliny-dr ... aste-99754 trochę drzewek i krzewów, które będę zamawiać, żeby obsadzić nimi ogród, ale najpierw muszę przygotować teren, bo niezbyt podoba mi zbyt strome nachylenie, jakie mamy na działce. Obawiam się, że tam, gdzie jest niżej może stać woda.
Jakie powinno być najbardziej optymalne nachylenie terenu na działce, żeby zapobiegać ewentualnemu podtapianiu terenów niżej i zatrzymywaniu wody? Są jakieś specjalne wytyczne?

Re: wynajem koparki

Post przez Grycan » środa, 16 maja 2018, 13:40

Jeśli buduje dom, to też mogę wynająć taką koparkę ?

wynajem koparki

Post przez Obinn » piątek, 20 kwietnia 2018, 12:58

Na terenie południowej Wielkopolski usługi koparkowe oferuje firma http://bogdanpiach.pl/roboty_ziemne.html . Zajmują się wszystkim, od przygotowania terenów pod budowę, czy niwelowanie nierówności, aż po wykopy ziemne i wywóz ziemi z terenu wykonywanych prac. Uważam, że firma solidna i wykonująca usługi w dobrej cenie, więc warto sprawdzić sobie szczegóły oferty

Góra

cron