Pomoc dietetyka

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Pomoc dietetyka

Re: Pomoc dietetyka

Post przez urwiska » środa, 11 lipca 2018, 14:03

Często to dzięki dietetykom możemy zrzucić niepotrzebne kilogramy ;)

Re: Pomoc dietetyka

Post przez nobbs » wtorek, 3 lipca 2018, 15:36

To prawda, chociaż małe zmiany można zacząć wprowadzać już samemu :)

Re: Pomoc dietetyka

Post przez parametr » środa, 30 maja 2018, 15:20

Nie widzę nic złego w korzystaniu z pomocy dietetyka, jeśli ktoś ma czas i fundusze, by postępować zgodnie z jego wskazówkami. Często dobieranie diety samodzielnie skutkuje negatywnymi efektami ubocznymi, ponieważ nie znamy dokładnie zapotrzebowania naszego organizmu na składniki odżywcze i układamy jadłospisy nieświadomie i na ślepo. Tylko ktoś, kto się na tym zna, przeanalizuje nasz metabolizm i dopasuje wszystkie posiłki tak, by przyniosły jakieś pozytywne efekty.

Re: Pomoc dietetyka

Post przez emika » środa, 30 maja 2018, 07:02

Prawda! Bez pomocy specjalistów ani rusz - moja mama chodzi do https://naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/ i po 3 miesiącach efekty są naprawdę świetne, a przy okazji poprawił się również jej stan zdrowia

Pomoc dietetyka

Post przez Obinn » piątek, 20 kwietnia 2018, 12:59

Według mnie, odchudzanie należy zacząć razem z pomocą dietetyka i trenera personalnego. Dzięki temu już od początku mamy wsparcie osoby doświadczonej, która poprowadzi nas odpowiednią drogą. Możesz poszukać kogoś w swojej okolicy lub kogoś kto prowadzi zajęcia online. Możesz też zobaczyć jak Ci trenerzy http://bodyhero.pl/kontakt/ pomogli już swoim podopiecznym. Pomoc takich ludzi jest świetnym pomysłem.

Góra