Suv

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Suv

Re: Suv

Post przez Wiesiek » czwartek, 19 września 2019, 14:35

Hej wam, chciałem wam polecić skup U Kowala http://www.katalizatoryukowala.pl/, gdzie możecie sprzedać zużyty katalizator :)

Re: Suv

Post przez Marcello » środa, 21 listopada 2018, 01:12

Peugeoty są super, jak zresztą wszystkie francuskie auta. Ciche, pewne i przede wszystkim mają moc. Są bardzo bezpieczne i wytrzymałe, ale nawet jeśli coś się stanie, to masz zawsze dostęp do licencjonowanego serwisu. Na ten temat więcej informacji zdobędziesz już na konkretnych stronach internetowych.

Re: Suv

Post przez Mermagda0 » czwartek, 8 marca 2018, 07:58

To już musisz własnie powiedzieć konkretny model. Tak to nic raczej nikt Ci nie powie. Ale może tez niekoniecznie upierasz się przy marce Peugeot? Może warto rozejrzeć się za innymi opcjami? Ja bym polecała generalnie forda. Przejdź się do salonu https://www.ursyncar.pl/h/samochody_osobowe i zobacz jakie tam mają propozycje. To samo możesz zrobić jeżeli chodzi o inne marki, nie ma co się na jedną zamykać.

Re: Suv

Post przez Pajczo » niedziela, 4 marca 2018, 10:39

Hm.. a masz na oku jakiś konkretny model? czy tak ogólnie robisz rozeznanie? My kupiliśmy 3008 jako takie bardziej rodzinne auto i to był dobry wybór. Jest sporo miejsca, bagażnik jest duży, te systemy wspomagania kierowcy to też wygodna

Suv

Post przez Marcelinap » piątek, 26 stycznia 2018, 22:10

Chce kupić auto a dokładniej suv pegueot czy ma ktoś z was takie autko i mógł by mi coś o nim powiedzieć? Z góry dziękuję

Góra