Własny biznes

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Własny biznes

Re: Własny biznes

Post przez felika » poniedziałek, 19 lutego 2018, 18:00

Prowadzenie własnego biznesu to nie zawsze proste zadanie. Dlatego wychodzę z założenia, że warto korzystać z dostępnych nowoczesnych narzędzi,
które znacznie to codzienne zarządzanie firmą ułatwiają. jeśli chodzi o wystawianie faktur to warto zerknąć na ofertę https://faktura.pl/. W szybki i łatwy sposób można wystawić każdy rodzaj faktury czy rachunku a sam program można testować za datmo ( przez 30 dni ). Może ktoś z Was już na nim pracuje i podzieli się opinią ?

Re: Własny biznes

Post przez bakerdonald » poniedziałek, 19 lutego 2018, 13:01

Mam do was pytanko, czy będzie opłacalne prowadzenie firmy sprzedającej różnego rodzaju silniki hydrauliczne? Zastanawiam się nad założeniem takiej firmy, ale nie wiem czy to się wgl opłaca.

Re: Własny biznes

Post przez CzerwonaRóża » piątek, 16 lutego 2018, 17:20

Moim zdaniem kluczem do świetnego biznesu a mianowicie do dobrze rozwijającej się firmy jest reklama. Gdy nikt o nas nie usłyszy to ciężko będzie nam cokolwiek zbudować dlatego jeśli szukacie pomocy profesjonalistów polecam wam jedną z najlepszych firm zajmujących się tworzeniem nowoczesnych stron https://www.premiumdigital.pl/ dopasowych indywidualnie do każdego klienta. Prócz tworzeniem stron zajmują się też reklamą i marketingiem online który obecnie jest bardzo popularny.

Re: Własny biznes

Post przez Ziemowit84 » piątek, 16 lutego 2018, 09:26

Każdy kto posiada własny biznes musi mieć także jakąś księgową lub biuro rachunkowe. Oczywiście jest to błędne myślenie, bo wystarczy posiadać program do faktur. Na https://www.firmino.pl/darmowy-program-do-faktur/ możecie takie coś znaleźć, a wystawianie faktur nie będzie już dla Was problemem.

Re: Własny biznes

Post przez koziel.wojciech.88 » czwartek, 15 lutego 2018, 11:19

mam pytanie, jak sądzicie czy jest na dzisiejszym rynku miejsce dla firm oferujących różnego rodzaju filtry np. filtry kieszeniowe? Mam dobre dojście do takiego sprzętu ale nie wiem czy wgl. warto inwestować w to czas?

Re: Własny biznes

Post przez Magnolia90 » środa, 14 lutego 2018, 14:54

Mając firmę warto też pomyśleć o ochronie. Z tego co ostatnio słyszałam kompleksowe usługi w zakresie działania z dozorowania i ochrony świadczy firma http://www.clarsystem.pl . Firma ma odpowiednio przeszkolonych ludzi, którzy są oddani odpowiedniej selekcji. Także wybierając ich mamy pewność o usługach najwyższej jakości.

Re: Własny biznes

Post przez banerowa » czwartek, 8 lutego 2018, 14:10

Zdecydowałam się na otwarcie własnej knajpy, ponieważ miałam dość pracowania dla kogoś. Chciałam spełnić swoje marzenia i udało się. Otworzyłam lokal i promuję go także na targach. Pomagają mi w tym namioty ekspresowe litex. To dzięki nim moje logo jest rozpoznawalne, co przyciąga bardzo dużą ilosć klientów ;)

Re: Własny biznes

Post przez ulunia » czwartek, 8 lutego 2018, 05:25

Prowadząc własny biznes warto postawić na sprzęt wysokiej klasy. Ja wybieram do biura https://itnes.pl/notebooki/notebooki-hp/notebooki-hp-probook/notebooki-hp-probook-450/ Ten notebook sprawdza się w każdych warunkach. Nie tylko w biurze, a że często podróżuję to pracuję w aucie czy w pociągu. Jestem spokojna, nawet w razie kradzieży dane firmy są bezpieczne dzięki specjalnym zabezpieczeniom np linie papilarne.

Re: Własny biznes

Post przez gabi4 » wtorek, 30 stycznia 2018, 21:25

Jeśli szukacie dobrej jakości sprzętów do swojej firmy i oprogramowania, to warto sprawdzić ofertę jaką mają kasy fiskalne Warszawa. Mają całkiem bogaty wybór. :D

Re: Własny biznes

Post przez Ewakuacja » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 17:56

Co do sprawdzonych pomysłów na biznes, to jednym z ciekawych opcji jest myjnia bezdotykowa, coś takiego widziałem w firmie Aspera, która zajmuje się stawianiem myjni. Biznes, który sam na siebie zarabia, oczywiście trzeba mieć odpowiednie fundusze, bo jak wiadomo myjnia trochę kosztuje. Ale znam kilka osób, które prowadzą taki biznes i każda jest zachwycona z biznesu.

Góra

cron