kontrola domu

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: kontrola domu

Re: kontrola domu

Post przez tlena » piątek, 29 listopada 2019, 09:26

Wideodomofon super sprawa. My nie mamy ale za to jak zamawialiśmy drzwi zewnętrzne w Aluhaus to wybraliśmy możliwość otwierania i zamykania drzwi poprzez aplikację w smartfonach, a po drugie mamy czytnik linii papilarnych, dzięki czemu tylko my możemy wejść do domu i tylko my decydujemy kto oprócz nas się w nim znajdzie. Mieliśmy kiedyś problem z włamaniem więc jak wymienialiśmy drzwi to wybraliśmy kilka rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo. Same drzwi są mega solidne więc czujemy się komfortowo we własnym domu.

kontrola domu

Post przez BabiesYeah » wtorek, 5 listopada 2019, 09:41

Witam!
Bardzo nie lubię, kiedy nie mam na coś żadnego wpływu. Tak jak ostatnio, kiedy ktoś próbował się włamać do garażu, a ja się zorientowałem dopiero rano, kiedy zobaczyłem porysowane drzwi i zamek! Wcześniej nic ani nie widziałem, ani nie słyszałem...
Na przyszłość chcę uniknąć podobnych sytuacji i zamierzam założyć sobie dostarczony przez polskiego producenta wideodomofon. Myślicie, że dzięki takiemu monitoringowi będę miał większą kontrolę nad tym, co się dzieje wokół domu? Jeśli jesteście przeciwnego zdania, to podajcie mi inne, alternatywne sposoby! (tylko bez wspominania o alarmach - tyle to się sam domyślam :ugeek: )

Góra

cron