Komunia - prezent

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Komunia - prezent

Re: Komunia - prezent

Post przez anita77 » czwartek, 28 listopada 2019, 11:02

Jak dla mnie dawanie pieniędzy to głupota. Nie wiadomo na co dziecko je wyda ( czy dobrze) i czy w ogóle będą dla niego.

Re: Komunia - prezent

Post przez ulunia » wtorek, 25 czerwca 2019, 13:16

Jak znan życie to będą to komputery, rowery, tablety. Mało kto pwenie pomyśli o takim rozwiązaniu - zobaczcie tu https://www.taniaksiazka.pl/t/prezent-na-komunie Bardzo ładne wydania bibli dla dzieci. Moim zdaniem biblia to dobry pomysł na tz dodatek do prezentu. Często dzeci dostają kopertę z pieniędzmi, to żadna pamiątka, a dodć biblię z dedykacją i dziecko ma pamiatkę na długie lata.

Re: Komunia - prezent

Post przez Tomasz33 » środa, 27 marca 2019, 12:35

Ciekawe co będzie hitem prezetowym na komunię w tym roku? macie pomysły?

Re: Komunia - prezent

Post przez kamilkazx » poniedziałek, 10 grudnia 2018, 02:46

Podążać za trendami w prezentach jest mi trudno a i nie każdy może sobie pozwolić na kupienie najmłodszym takich drogich klocków, lalek czy innych modnych gadżetów. Fajne są spersonalizowane kartki czy video , na listymikolaja.pl widziałam kilka ich propozycji, warto

Re: Komunia - prezent

Post przez dojmos » poniedziałek, 26 listopada 2018, 06:41

Jestem wychowawczynią klas 1-3 i dziewczynki opowiadały mi, że hitem w tym sezonie wśród żeńskiej części było niewątpliwie lego firends: http://klocki-lego-online.pl Z tego co wiem znajduje się również w znacznej części pisanych w tym roku listów do Mikołaja :) Może warto zaufać rekomendacją uzyskanym "u źródła".

Re: Komunia - prezent

Post przez violatta » środa, 24 października 2018, 18:10

Co do prezentów to polecam na komunie zainteresować sie rowerem, jednak nie kupuj w ciemno i najpierw przeczytaj ten artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... munie_jaki dowiesz sie z niego wielu istotnych rzeczy na temat tego jak dobrać rower pod wzrost dziecka, ludzie nie zwracają uwagi na wielkość kół oraz ramy a to bardzo duzy błąd.

Re: Komunia - prezent

Post przez ulunia » sobota, 29 września 2018, 13:36

Niestety mamy takie czasy, że dzieci jak najszybciej powinny zapoznawać sie z sprzetem np komputerowym . Laptopy są na porządku dziennym już w szkole podstawowej. Ja wiec bym szła z prezentem w tym kierunku. Myślę o takim https://itnes.pl/notebooki/notebooki-acer/notebooki-acer-travelmate-b/ Na początek wystarczy do pracy w domu dla ucznia. Nie jest bardzo drogi. A ponieważ jestem chrzesną, to wole kupić porządny prezent, niż dać pieniądze.

Re: Komunia - prezent

Post przez ola79 » niedziela, 23 września 2018, 11:22

Ludzie już powariowali z tą elektroniką dla dzieciaków. A potem dzieciaki mają problemy z koncentracją.

Re: Komunia - prezent

Post przez Madameadame2 » poniedziałek, 17 września 2018, 14:37

Takie czasy, na komunie nie daje się juz rowerów, albo i rzadziej się to robi, ale w grę wchodzą już skutery, quady. Dzieci są do takich prezentów za młode. Możecie postawić np. na pieniądze, odłożyć coś dla dziecka i np. wypłacić gdy te już będzie miało 18 lat. Na pewno te pieniądze dużo bardziej mu sie wtedy przydadzą. Jednak w momencie komuni dziecko tego nie zrozumie, trzeba przynajmniej coś małego kupić. Może postawicie na lalkę dla dziewczynki? Ja już widziałam duży wybór Barbie w sklepie Nodik. Również możecie wybrać tam jakąś inną mniejszą, albo i też oczywiście droższą zabawkę :)

Re: Komunia - prezent

Post przez Smakosz » sobota, 4 sierpnia 2018, 00:39

M<nie drażni jak widzę zadowolona rodzinke prezentująca quada 9 latkowi... póżniej mamy tragedię,

Góra