Strona 1 z 1

Skup motocykli

PostNapisane: czwartek, 20 sierpnia 2015, 11:32
przez Adam
Mam Hondę, po lekkim zaliczeniu asfaltu. Lekkie otarcia, z dwa pęknięcia plastiku. Mechanicznie sprawna. W necie znalazłem informację o firmie mającej stronę http://skupmotocykli-24.pl Nie wiem. Z jednej strony, nie mam czasu na bawienie się w tradycyjne ogłoszenia, czekanie, aż ktoś przyjdzie i zobaczy (to u mnie największy problem - nie mam czasu umawiać się na godziny, a jak napisze że oglądanie np tylko w sobotę, to większość mnie wyśmieje). Dlatego tego rodzaju skup wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Z drugiej, nie chcę oddać sprzętu za darmo. Stąd mój post. Korzystaliście z usług tej (tego rodzaju firmy). Jak to w takich przypadkach wygląda?

PostNapisane: czwartek, 20 sierpnia 2015, 11:32
przez Reklama

Re: Skup motocykli

PostNapisane: niedziela, 22 października 2017, 14:56
przez Karol
Ja co prawda im nie sprzedawałem motocykla, ale znam osobę, która sprzedawała i wedle jej zdanie, podchodzą uczciwie do sprawy i płacą gotówką. Naromist ja od nich kupowałem maszynę i tu muszę ci napisać, ze co do ceny nie mogłem mieć zbytnich zastrzeżeń, a co do sprawności technicznej, to tak rzetelnie przeprowadzonych badań i dawno nie widziałem... Sprzęcik chodzi idealnie

Re: Skup motocykli

PostNapisane: piątek, 12 kwietnia 2019, 13:45
przez Tomasz33
Jeżeli chodzi o skupy to jedyny jaki znam to ten tutaj https://zlomskup.eu/skup-platyny Jest to skup metali, nie oddałbym motocykla do skupu bo to nie opłacalne, inaczej jest z metalami szlachetnymi bo działają według cen rynkowych.

Re: Skup motocykli

PostNapisane: czwartek, 28 listopada 2019, 21:28
przez Krystian30
Tomasz 33 - znasz takie zdanie - chytry dwa razy płaci. Ja akurat korzystałem ze strony https://skup-motocykli.eu i napiszę ci, że owszem nikt nic nie robi za darmo, nie mniej jak policzysz czas, fakt, ze gotówkę masz w ręku tego samego dnia, policzysz sobie fakt, ze sprzedając "z ogłoszenia" musisz się z kolejnymi klientami umawiać, kupować paliwo na jazdy testowe, to nie wiem czy to faktycznie "takie opłacalne" sprzedawać samemu. Może to nie do końca dobre porównanie, bo samochód to nie motocykl, ale krótko po tym jak ja sprzedałem swoje kawasaki,. to znajomy sprzedawał swoja kiankę. Tez się zgłosił do podobnej firmy, przyjechali, obejrzeli, powiedzieli co jest nie tak, co będzie wp lywało na cenę sprzedaży i ile ono moga dać. Uczciwie i jasno. Temu było za mało. ,No to bujał sie z ta kianką pół roku, sprzedał bodaj o 500zł więcej jak oferowała mu tamta firma (po pół rocznym czasie szukania klienta) a na koniec okazało się że samochód pojechał do diagnosty i coś tam wyszło takiego, że musiał uwzględnić rękojmię i w sumie zapłacił jeszcze 2000 za naprawę by samochód spełniał warunki, jakie oferował podczas sprzedaży. Zysk jak nie wiem co....

Re: Skup motocykli

PostNapisane: sobota, 7 grudnia 2019, 14:41
przez Ann66
Jeżeli dotyczy Cię właśnie ów wątek to miej na uwadze, że znam stronę, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej wyjątkowo wartościowych informacji na owy temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas ponieważ naprawdę warto według mnie - http://motofanclub.pl .

Re: Skup motocykli

PostNapisane: środa, 15 stycznia 2020, 20:20
przez rei
A czy nie chcecie wystawić przykładowo ogłoszenie za darmo na portalu typu clixs.pl? Moim zdaniem możesz tylko skorzystać na tym, że zdecydujesz się na skorzystanie z takiego serwisu. Bo wiesz wystawiasz za taką cenę jaka Cię interesuje i zawsze masz pole do manewru, możesz dowolnie negocjować cenę. A tutaj różnie bywa z takimi skupami. Dlatego ja jeszcze się zastanowiłabym.

PostNapisane: środa, 15 stycznia 2020, 20:20
przez Reklama