Wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów

Postprzez Wojtechu » poniedziałek, 31 lipca 2017, 00:06

Gdzie łatwo wypożyczyć samochód blisko lotniska w Modlinie?
Wojtechu
 

Postprzez » poniedziałek, 31 lipca 2017, 00:06

 

Re: Wypożyczalnia samochodów

Postprzez KowalskiM2 » czwartek, 31 sierpnia 2017, 21:36

Fajne wakacje ostatnio spędziłem w Bułgarii, mieszkają tam moi znajomi i będąc w hotelu pomyślałem sobie, że skorzystam z usług wypożyczalni samochodów i pojadę do oddalonego o 130 km miasta ich odwiedzić. Jeden z lepszych pomysłów na spędzenie wolnego czasu gdy monotonia hotelu i kurortu zaczyna ci doskwierać. Nie tylko można robić takie rzeczy będą na wakacjach równie dobrze można tym sposobem poszerzyć zakres zwiedzanych miejsc, polecam.
KowalskiM2
 
Posty: 56
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 20:56

Re: Wypożyczalnia samochodów

Postprzez Albercik23 » wtorek, 5 września 2017, 05:00

Widzę, że wszyscy bardzo pomocni tu, od kiedy Modlin jest w Bułgarii? :D jesli interesuje Cię wynajem samochodów Warszawa ma naprawdę mnóstwo dobrych firm, na pewno znajdziesz coś blisko lotniska. Ja na przykład korzystałem z usług http://www.carforyou.com.pl i bardzo sobie chwaliłem. Tak wiec moge z czystym sumieniem polecic.
Albercik23
 
Posty: 51
Dołączył(a): czwartek, 22 czerwca 2017, 18:28

Re: Wypożyczalnia samochodów

Postprzez lilka » piątek, 22 września 2017, 20:34

Ooo ja właśnie szukam wypożyczalni samochodów w Białymstoku może jakąś znacie? Mój samochód niestety siadł, a nie mam od kogo pożyczyć . Zależy mi, aby ceny były w miarę przystępne za wypożyczenie samochodu.
lilka
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 21:36

Re: Wypożyczalnia samochodów

Postprzez Weganek » środa, 27 września 2017, 21:45

Poza tym, że niska cena proponowałbym zwrócić jeszcze uwagę na jakość i formalności w danej wypożyczalni. Pewnie, że niektóre dadzą Ci samochód za grosze, ale umowa będzie tak obwarowana, że gość w wypożyczalni będzie się wręcz modlił, żeby Ci dowalić jaką karą, nie zwrócić kaucji itp. To bez sensu. Lepiej dołożyć parę złotych i wybrać markę, która jest sprawdzona. Korzystałem kilkukrotnie z usług gdańsk wypożyczalnia samochodów uważam, że firma naprawdę solidna
Weganek
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 27 września 2017, 21:17

Re: Wypożyczalnia samochodów

Postprzez Gość » niedziela, 1 października 2017, 17:11

Dobrym pomysłem jest skorzystanie z wypożyczalni samochodów aby sprawdzić czy fajnie ci się jeździ danym modelem i wtedy ewentualnie zakupić ten model, który nam się podoba.
Gość
 

Re: Wypożyczalnia samochodów

Postprzez Gość » niedziela, 1 października 2017, 17:58

Polecam wypożyczalnie samochodów, jeżeli chodzi o sprawne przemieszczanie się po obcym mieście lub państwie.
Gość
 

Re: Wypożyczalnia samochodów

Postprzez lilka » sobota, 11 listopada 2017, 08:04

.
lilka
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 21:36

Re: Wypożyczalnia samochodów

Postprzez karolina33 » czwartek, 23 listopada 2017, 14:22

Chciałabym polecić firmę http://osekrent.pl/. Oddziały w największych miastach w Polsce, dużo aut i spoko ceny.
karolina33
 

Re: Wypożyczalnia samochodów

Postprzez joanna3 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 11:13

Często można się na coś naciąć w ubezpieczalniach samochodów. Wiele osób zmienia ubezpieczycieli swoich aut. Wy też? Warto się rozejrzeć za jakąś tanią ofertą. Tutaj jest niezła https://najtaniejuagenta.pl/compensa/ Nie wychodzi drogo, a ma dodatkowe opcje.
joanna3
 
Posty: 137
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2017, 13:27

Postprzez » poniedziałek, 27 listopada 2017, 11:13

 

Następna strona

Powrót do Warsztat polecam / odradzam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość