parking

Forum nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone ogłoszenia i w przypadku sporów nie jest ich stroną

parking

Postprzez dariawaria » czwartek, 5 kwietnia 2018, 14:27

Cześć,

Czy ktoś ma doświadczenie w temacie montaż szlabanów parkingowych ? W mojej firmie będą zakładać parking i właśnie takie szlabany będą niezbędne. Ile taka usługa może kosztować oraz czy dane szlabany trzeba wymieniać np co 5 lat ?
dariawaria

Postprzez » czwartek, 5 kwietnia 2018, 14:27

Re: parking

Postprzez Abi Ubu » piątek, 15 lutego 2019, 11:31

Szlaban drogowy stawia się raczej na stałe, jego wymiana to kwestia 20 lat, jeśli nie więcej. W praktyce jednak zdarzyć się może, że jakiś nieostrożny kierowca (albo po prostu będący na podwójnym gazie) szlaban uszkodzi i wtedy też trzeba go będzie montować na nowo.
Abi Ubu

Re: parking

Postprzez latawiec biały » czwartek, 7 marca 2019, 15:26

Wszystko też zależy od tego, jaki szlaban wybierzesz ;) Ja do swojego parkingu kupiłam porządny szlaban parkingowy na kartę. Znalazłam go na http://zegpar.com.pl/oferta/szlabany-parkingowe i jego zakup był strzałem w dziesiątkę! Sprawdza się świetnie, jeszcze nigdy nie szwankował. No i wielkim plusem jest to, że klienci tak naprawdę sami go obsługują, co znacznie zmniejsza zakres mojej pracy :D
latawiec biały

Postprzez » czwartek, 7 marca 2019, 15:26

Powrót do Kupię / Sprzedam / Zamienię