PC czy laptop?

Re: PC czy laptop?

Postprzez kimas » poniedziałek, 14 maja 2018, 14:17

Każdy ma inne wymagania i każdy lubi coś innego. Warto poczytać o wadach i zaletach obu wyborów zanim kupimy komputer. Myślę, że blog o laptopach może Ci rozjaśnić sprawę.
kimas

Postprzez » poniedziałek, 14 maja 2018, 14:17

Postprzez 77ewcia5 » wtorek, 15 maja 2018, 08:32

ja myślę że PC to jednak prawdziwy komputer, jeżeli chodzi o pracę w biurze to wolę bardziej PC, ostatnio kupiłam swoim pracownikom pomocne podstawki pod monitory - https://sklep.lobos.pl/akcesoria-komput ... 83480.html dzięki nim nie musicie się grabić i wygodniej się patrzy na monitor - polecam
77ewcia5

Postprzez lalamido » piątek, 18 maja 2018, 23:26

moim zdaniem zdecydowanie laptop. Obecne laptopy niczym nie ustępują komputerom stacjonarnym i mogą nam towarzyszyć wszędzie. Mobilność jest w dzisiejszych czasach nieoceniona. Na stronie https://leasinglaptopa.pl/ znajdziecie olbrzymi wybór doskonałego sprzętu najlepszych producentów na bardzo dogodnych warunkach finansowych
lalamido

Postprzez Vartus » poniedziałek, 21 maja 2018, 07:24

Zależy do czego będą używane. Do pracy/rzeczy biurowych moim zdaniem lepsze są laptopy, szczególnie Apple. Do gier zdecydowanie lepszym i tańszym rozwiązaniem jest stacjonarny PC, a do rozrywki (filmów/muzyki) lepiej kupić tablet.
Vartus

Postprzez violatta » czwartek, 21 czerwca 2018, 21:50

Dla mnie wybór jest oczywisty, zawsze wybiore laptopa ze względu na mobilność. Często zmieniam miejsce pracy w mieszkaniu i nie wyobrażam sobie targać PC po mieszkaniu :) Jeżeli chodzi o jakiś konkret to zwróć uwage na tego huawei https://itnes.pl/notebooki-huawei-mateb ... ws-10.html Ma bardzo dobre parametry, które moga Ci się spodobać :) Do tego ma bardzo solidna obudowę i ciekawy wygląd.
violatta

Postprzez Mylik » sobota, 18 sierpnia 2018, 20:39

Odpowiedz jest prosta:
- do pracy = laptop
- do gier = komputer stacjonarny

Gralem kiedys na lapku (z dedykowana karta graficzna) w rozne gry. Pomijajac gorsza wydajnosc itp - grzal sie niemilosiernie. W lecie bylo tak, ze po godzinie gry - po prostu sie wylaczal z przegrzania. Nawet podkladka pod laptopa nie pomagala. A komputer stacjonarny? - zawsze mozna zastosowac chłodzenie wodne procesora i karty graficznej - dzieki czemu nie dosc, ze temperatura bedzie optymalna, to jeszcze komputer bedzie chodzil ciszej.
Mylik

Postprzez » sobota, 18 sierpnia 2018, 20:39

Poprzednia strona

Powrót do PC