PC czy laptop?

Re: PC czy laptop?

Postprzez adammaly » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 23:57

Wybór zależy od tego, do czego będziemy używać komputera. Ja osobiście wolę PC, ponieważ mają lepsze parametry w korzystniejszej cenie. Swój ostatni komputer kupiłem w sklepie https://aerocool.com.pl/ i jestem z niego bardzo zadowolony. Teraz myślę jeszcze, czy nie zamówić z tej strony fotela dla graczy innych gamingowych akcesoriów.
adammaly
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 13 stycznia 2019, 19:07

Postprzez » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 23:57

 

Re: PC czy laptop?

Postprzez LadyInRed » piątek, 18 stycznia 2019, 12:25

Ja mam lapka do pracy i do grania -> ASUS ROG GL753 17" , i7 7700HQ, 16GB RAM, GF 1050Ti, SSD+HDD - smiga jak marzenie zarówno z topowymi tytułami gier, jak i z grafiką na photoshopie. ekran 17" to dobry kompromis miedzy kompaktowym mobilnym sprzętem a wydajną pracą i graniem (wiadomo większe monitorki lepsze do pracy czy grania, ale z nimi ju z nie popracujesz na kolanach pod kocykiem i nie zabierzesz łatwo gdzie tylko potrzebujesz ;)
generalnie padło na laptopa bo mąż ze swoim PCtem zajął już biurko i nie mam miejsca, ale nie oddałabym go za nic w świecie i nie zamieniła na PC - super sprzęt :)
LadyInRed
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 18 stycznia 2019, 11:50

Re: PC czy laptop?

Postprzez Abi Ubu » środa, 13 lutego 2019, 14:32

Jeśli twoim priorytetem jest mobilność, to zamiast laptopa lepiej szukać netbooka albo tabletu z klawiaturką bluetooth. Natomiast jeśli mobilność nie jest priorytetem, to komputery stacjonarne biją lapki na głowę: ceną, wydajnością, parametrami. Szczególnie opłaca się samodzielnie zbudować swoją maszynę. Dobrym punktem wyjścia może być obudowa SilentiumPC Gladius GD8 TG ARGB.
Abi Ubu
 
Posty: 94
Dołączył(a): wtorek, 4 grudnia 2018, 12:31

Re: PC czy laptop?

Postprzez pieknyolek » środa, 27 lutego 2019, 10:47

Ja posiadam super wydajny komputer dla gracza. Polecam każdemu fanowi gier wideo.
pieknyolek
 
Posty: 109
Dołączył(a): poniedziałek, 28 stycznia 2019, 12:25

Re: PC czy laptop?

Postprzez Kamil76 » poniedziałek, 4 marca 2019, 06:11

Laptop tylko i wyłącznie jeśli potrzebujecie komputera mobilnego. Jeśli będziecie go używać tylko w domu to nie warto. PC jest tańszy i lepszy do domu.
Komiks.net.pl - rozrywka przede wszystkim!
Kamil76
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 1 marca 2019, 13:34

Re: PC czy laptop?

Postprzez Olka2 » wtorek, 5 marca 2019, 13:54

Wszystko zależy od tego, czego dokładnie potrzebujesz. Jeśli chcesz by komputer był przenośny to warto zainwestować w coś takiego jak laptop. Jest to o wiele wygodniejsze rozwiązanie niż kilka luźnych elementów. Fajną opcją są laptopy poleasingowe, na tej stronie https://www.device.pl/uzywane-laptopy można znaleźć całkiem spory wybór. Dobre ceny, większość sprzętu jest w bardzo dobrym stanie, moim zdaniem dobra alternatywa dla kupna nowego.
Olka2
 
Posty: 116
Dołączył(a): wtorek, 18 września 2018, 13:50

Re: PC czy laptop?

Postprzez SebastianWW » środa, 6 marca 2019, 11:47

Moim zdaniem jeżeli już zależy Ci na dobrej jakości laptopie do pracy to przed zakupem powinieneś zajrzeć na stronę portalu http://www.wybieramlaptopa.pl/ gdzie znajdziesz mnóstwo wiedzy w zakresie tego typu sprzętu i to w zależności od widełek cenowych, które będą dla Ciebie odpowiednie także na pewno nie przepłacisz za sprzęt który posiada funkcje dla Ciebie kompletnie nie przydatne :)
SebastianWW
 

Re: PC czy laptop?

Postprzez Alexa555 » środa, 20 marca 2019, 09:14

Ostatnio w sieci natknęłam się na informacje w tym temacie na blogu - Wydajnykomputer .To nadzwyczaj wartościowy wpis. Myślę, że można się dzięki nim dużo doedukować. Sprawdźcie to sami a nie będziecie żałować. Są tam zarówno inne fajne wpisy.
Alexa555
 
Posty: 89
Dołączył(a): niedziela, 24 czerwca 2018, 15:43

Re: PC czy laptop?

Postprzez rafon » poniedziałek, 25 marca 2019, 08:36

Wszystko w zasadzie zależy od potrzeb. Ja bym osobiście wybrał laptopa bo on ma wbudowany czytnik pamięci. Jestem osobą, która wykonuje mnóstwo zdjęć telefonem i potem przerzucam je tylko, wkładając kartę pamięci do slotu w laptopie. Jeśli będziesz zastanawiał się nad pamięcią, która wejdzie do laptopa to polecam spojrzeć na karty pamięci do telefonów 32GB. Taka pojemność powinna wystarczyć spokojnie.

Pozdrawiam
rafon
 
Posty: 83
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2019, 12:21

Re: PC czy laptop?

Postprzez Bawarka » wtorek, 23 kwietnia 2019, 05:45

Laptop jest bardziej przyjemny jeśli chodzi o wagę i użyteczność. Można go zabrać wszędzie, z kolei komputer stacjonarny jest o tyle dobry, że pójdzie na nim więcej gier i programów. Wszystko zależy od tego, czego od niego oczekujesz. Ładowarki akumulatory i zasilacze Black&Decker możesz znaleźć na Ceneo i porównać, podobnie jak komputery i laptopy. Wystarczy, że wejdziesz i porównasz. Są tam też opinie innych osób na temat tego: https://www.ceneo.pl/Ladowarki_akumulat ... Decker.htm
Bawarka
 

Postprzez » wtorek, 23 kwietnia 2019, 05:45

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron