PC czy laptop?

Re: PC czy laptop?

Postprzez 77ewcia5 » wtorek, 15 maja 2018, 08:32

ja myślę że PC to jednak prawdziwy komputer, jeżeli chodzi o pracę w biurze to wolę bardziej PC, ostatnio kupiłam swoim pracownikom pomocne podstawki pod monitory - https://sklep.lobos.pl/akcesoria-komput ... 83480.html dzięki nim nie musicie się grabić i wygodniej się patrzy na monitor - polecam
77ewcia5
 
Posty: 131
Dołączył(a): środa, 18 października 2017, 17:04

Postprzez » wtorek, 15 maja 2018, 08:32

 

Re: PC czy laptop?

Postprzez lalamido » piątek, 18 maja 2018, 23:26

moim zdaniem zdecydowanie laptop. Obecne laptopy niczym nie ustępują komputerom stacjonarnym i mogą nam towarzyszyć wszędzie. Mobilność jest w dzisiejszych czasach nieoceniona. Na stronie https://leasinglaptopa.pl/ znajdziecie olbrzymi wybór doskonałego sprzętu najlepszych producentów na bardzo dogodnych warunkach finansowych
lalamido
 
Posty: 234
Dołączył(a): niedziela, 10 grudnia 2017, 20:07

Re: PC czy laptop?

Postprzez Vartus » poniedziałek, 21 maja 2018, 07:24

Zależy do czego będą używane. Do pracy/rzeczy biurowych moim zdaniem lepsze są laptopy, szczególnie Apple. Do gier zdecydowanie lepszym i tańszym rozwiązaniem jest stacjonarny PC, a do rozrywki (filmów/muzyki) lepiej kupić tablet.
Vartus
 
Posty: 15
Dołączył(a): czwartek, 17 maja 2018, 08:19

Re: PC czy laptop?

Postprzez violatta » czwartek, 21 czerwca 2018, 21:50

Dla mnie wybór jest oczywisty, zawsze wybiore laptopa ze względu na mobilność. Często zmieniam miejsce pracy w mieszkaniu i nie wyobrażam sobie targać PC po mieszkaniu :) Jeżeli chodzi o jakiś konkret to zwróć uwage na tego huawei https://itnes.pl/notebooki-huawei-mateb ... ws-10.html Ma bardzo dobre parametry, które moga Ci się spodobać :) Do tego ma bardzo solidna obudowę i ciekawy wygląd.
violatta
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 17:20

Re: PC czy laptop?

Postprzez Mylik » sobota, 18 sierpnia 2018, 20:39

Odpowiedz jest prosta:
- do pracy = laptop
- do gier = komputer stacjonarny

Gralem kiedys na lapku (z dedykowana karta graficzna) w rozne gry. Pomijajac gorsza wydajnosc itp - grzal sie niemilosiernie. W lecie bylo tak, ze po godzinie gry - po prostu sie wylaczal z przegrzania. Nawet podkladka pod laptopa nie pomagala. A komputer stacjonarny? - zawsze mozna zastosowac chłodzenie wodne procesora i karty graficznej - dzieki czemu nie dosc, ze temperatura bedzie optymalna, to jeszcze komputer bedzie chodzil ciszej.
Mylik
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 16 grudnia 2017, 15:33

Re: PC czy laptop?

Postprzez kompik » wtorek, 25 września 2018, 08:26

A moim zdaniem komputer stacjonarny to lepsze rozwiązanie, jeśli nie musisz się przemieszczać. Stacjonarka to nie tylko trochę lepsza wydajność, ale również wygodniejsza pozycja podczas pracy lub gry. Lepiej dopasujesz pozycję ekranu, klawiatury i myszy. Oczywiście do laptopa można dokupić peryferia, ale to dodatkowy wydatek. Dobry "blaszak" - wydajne procesory komputerowe Intel, karta graficzna - do gier szybka, jeśli nie to nawet zintegrowana, dużo pamięci - to dla mnie skarb. Laptop hm... im dłużej z niego korzystam, tym mniej wygodny mi się na co dzień wydaje.
kompik
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 25 września 2018, 08:21

Re: PC czy laptop?

Postprzez Topliemirka » środa, 3 października 2018, 15:25

Ja wolę laptopa jest dużo wygodniejszy, a mój facet woli PC'ta i wcale się mu nie dziwię. Jest zapalonym graczem i przez to potrzebna jest mu osobna myszka i klawiatura, duży ekran, nie wpsominając już o parametrach. Ale to chyba wy wiecie lepiej ode mnie ;p Klawiaturę z tego co wiem to zamawiał tutaj https://www.ceneo.pl/Klawiatury/Rodzaj:Klawiatura.htm wydał na nią jakieś nieziemskie pieniądze. Wolę nawet nie myśleć gdzie mogliśmy za to pójść ;p
Topliemirka
 
Posty: 22
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2017, 10:33

Re: PC czy laptop?

Postprzez lukasz92 » niedziela, 7 października 2018, 20:51

Jeśli mamy taką możliwość to najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie obu wymienionych sprzętów, zależnie od operacji, które akurat chcemy wykonać.
lukasz92
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 7 października 2018, 20:48

Re: PC czy laptop?

Postprzez Paula883 » poniedziałek, 8 października 2018, 09:02

Mój ukochany syn właśnie zaczął studia. Jestem z niego bardzo dumna. Ale studia to nie lada wydatek. Musiałam kupić mu laptop, by miał jak pracować, ale za bardzo nie było mnie stać, więc skorzystałam z szybkie pożyczki online. Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim rodzicom :)
Paula883
 
Posty: 105
Dołączył(a): piątek, 22 czerwca 2018, 13:17

Re: PC czy laptop?

Postprzez Milosz5 » poniedziałek, 19 listopada 2018, 17:15

Dużo zależy od tego, czy potrzebujecie sprzętu mobilnego czy może być stacjonarny.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Postprzez » poniedziałek, 19 listopada 2018, 17:15

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron