Monitor

Monitor

Postprzez Olgierd » niedziela, 28 sierpnia 2016, 06:52

Chcę kupić monitor 19 cali w cenie do 500 zł,jakiej firmy warto kupić?
Olgierd
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 28 sierpnia 2016, 06:50

Postprzez » niedziela, 28 sierpnia 2016, 06:52

 

Re: Monitor

Postprzez KowalskiM2 » czwartek, 31 sierpnia 2017, 21:28

Ja mam monitor poleasingowy i to od 4 lat, nic się z nim nie działo, działa tak samo jak na początku i nie wygląda jakby miał się zepsuć. Brałem go głównie do gier i póki co jeszcze spełnia swoje zadanie.
KowalskiM2
 
Posty: 56
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 20:56

Re: Monitor

Postprzez Ajka9090 » czwartek, 28 września 2017, 16:32

Myślę że ten artykuł Ci pomoże w doborze odpowiedniego modelu http://techfresh.pl/jaki-monitor-144-hz ... ow-144-hz/ Porządny monitor to podstawa prawidłowej pracy a przede wszystkim komfort, na którym każdemu zależy.
Ajka9090
 
Posty: 432
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Re: Monitor

Postprzez Mylik » niedziela, 20 maja 2018, 16:55

Monitor monitorem - ale warto jednak takze pomyslec o dobrym jakosciowo kablu do monitora. Wbrew pozorom - takze kable maja roznorodne parametry, ktore takze maja wplyw na jakosc obrazu. FIrma MCI Production to producent m.in. kabli do monitorow: http://mciproduction.pl/kable-do-monitorow/ ich kable:

zapewniają szybką transmisję danych bez szumów i zniekształceń,
pracują zgodnie ze standardami najnowocześniejszego sprzętu elektronicznego,
wyróżniają się niezawodną trwałością – zapewni nieprzerwany transfer danych przez lata.
Mylik
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 16 grudnia 2017, 15:33

Re: Monitor

Postprzez Jakub » poniedziałek, 1 października 2018, 21:29

iiyama ma bardzo dobre monitory. Użytkuję od lat i jeszcze nigdy nie miałem z żadnym z nich problemu, są bezawaryjne. A kupować polecam tylko na iiyama-sklep.pl, bo wysyłają błyskawicznie, do tego warunki gwarancyjne są bardzo dobre, no i ceny niższe niż gdzie indziej. Wiem, bo zamawiałem ostatnio i porównywałem.
Jakub
 

Re: Monitor

Postprzez ArturChadamek » poniedziałek, 21 stycznia 2019, 11:47

Kupując monitor warto zaopatrzyć się od razu w coś takiego https://ergopoint.com.pl/podstawka-pod-monitordrukarke-z-szuflada-9633. Mi podstawka pod monitor Ergosafe bardzo ułatwia prace, mam dzięki niej monitor na wysokości wzroku, mój kręgosłup się nie męczy i praca od razu jest jakby bardziej efektywna.
ArturChadamek
 
Posty: 27
Dołączył(a): środa, 29 sierpnia 2018, 09:09

Re: Monitor

Postprzez Definitywna » czwartek, 13 czerwca 2019, 21:21

Ja bym po prostu kupiła monitor bez podstawek, ale z możliwością regulacji wysokości. Zwróciłabym też uwagę na to, jak długa jest gwarancja. Im dłuższa, tym większe zaufanie do firmy. Ja bym jeszcze osobiście chciała tryb, który zmniejsza szkodliwe promieniowanie niebieskie, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i inteligentnego oprogramowania. Warto popatrzeć w Ceneo monitory 4K UHD 27 cali - po prostu warto sobie porównać i wybrać najlepszy.
Definitywna
 

Re: Monitor

Postprzez Anessa » środa, 18 września 2019, 13:18

Zależy, do czego chcesz monitor. Do codziennego użytkowania kupisz bez problemu nawet za mniejsze pieniądze. Jeśli zależy ci na sprzęcie do grafiki, to obawiam się, że musisz wyłożyć dużo więcej.
Anessa
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 11 września 2019, 12:36

Re: Monitor

Postprzez Kythertan » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 19:35

Słuchaj, jesli szukasz jakiegoś na prawdę dobrego i niezawodnego monitora czy to do pracy czy do gier, polecam Ci zajrzeć tutaj https://www.oleole.pl/monitory-led-i-lcd.bhtml . Na stronie jest na prawdę ogromny wybór i na pewno znajdziesz tutaj coś w interesującym Cię przedziale cenowym
Kythertan
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 30 grudnia 2019, 19:33

Re: Monitor

Postprzez Pan_majster » poniedziałek, 10 lutego 2020, 14:38

ja kupiłem sobie monitor dell u2717d ponieważ taki też używam w pracy. Mega zadowolony jestem cena też spoko.
Pan_majster
 
Posty: 35
Dołączył(a): poniedziałek, 21 października 2019, 13:29

Postprzez » poniedziałek, 10 lutego 2020, 14:38

 

Następna strona

Powrót do PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron