Szukam serwisu - prawdopodobnie grafika

Szukam serwisu - prawdopodobnie grafika

Postprzez Borsuk » wtorek, 7 lipca 2015, 18:55

Szukam serwisu w okolicach Warszawy, który nie obedrze mnie ze skóry. prawdopodobnie (po analizie tego czego doczytałem się na forach) padło coś z grafiki - ekran jest biały. Serwis miałby sprawdzić co jest do naprawy i wycenić.Nie gwarantuje czy bede chciał naprawiać (i tu jest problem)
Borsuk
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 11 listopada 2014, 15:56

Postprzez » wtorek, 7 lipca 2015, 18:55

 

Re: Szukam serwisu - prawdopodobnie grafika

Postprzez AnnaWarszawa » wtorek, 7 lipca 2015, 19:22

Ja naprawiałam dwa laptopy i to wcale nie nowe, więc myśląc o kosztach, to ten serwis ma je tak obliczone, że naprawy przy najmniej dla mnie były opłacalne. W każdym razie w Dellu miałam uszkodzoną grafikę, a konkretnie taśmę matrycy, którą oni zakupili i wymienili, natomiast w asusie były do przelutowania czy wymiany (nie wiem czy jest to odrębna jakaś płytka, czy są one wlutowane w płytę główną) gniazda USB. W jednym wyłamał mi się ten plastik w środku, jak mój wspaniały synuś na siłe chciał włozyc tam kabel USB. W każdym razie gniazda wymienili mi wszystkie 3 a nie to uszkodzone - inaczej się nie dało. Co do samej naprawy pisze, że jedno bądź drugie, bo nie mam już rachunku, by przytoczyć dokładnie co było robione. Oczywiście jak to było robione, to od razu prosiłam o przeczyszczenie całego sprzętu w środku. Z tego co pamiętam to płaciłam coś około 200zł i chyba była to kwotą za obydwa kompy, bo tak się stało, że jednego dnia zawiozłam im jednego, a drugiego dowoziłam Asusa. Odbierałam je razem. Nie mniej jak chcesz znać szczegóły to sprawdź ich ofertę na http://serwislaptopowwarszawa.pl
AnnaWarszawa
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 3 grudnia 2014, 19:03

Re: Szukam serwisu - prawdopodobnie grafika

Postprzez Dominik » wtorek, 1 sierpnia 2017, 13:18

Moja kuzynka naprawiała tam laptopa, konkretnie miała problem z ładowaniem baterii i korzystaniu z zasilacza. Raz łapał i było wszystko ok, innymi razy (w większości) nie. Sprawa prosta, gniazdo zasilania w laptopie. Wymienili bez problemu, nic nie uszkodzili dodatkowego :D , co niestety w innych serwisach się zdarza, a czego sam niestety doświadczyłem. Uważam, że jest to po prostu seris na poziomie, dbający o klienta. W każdym razie, jeżeli mi jeszcze coś padnie w laptopie, to pomimo, że mam do nich bez mała 200 km, co oczywiście wyklucza bezpośredni dojazd (no chyba, że bym jechał do rodziny i przy okazji), to i tak będe do nich oddawał sprzęt do naprawy - będę po prostu wysyłał im go kurierem i w taki sam sposób odbierał.


Ostatnio przesunięty w górę wtorek, 1 sierpnia 2017, 13:18 przez: Anonymous.
Dominik
 

Postprzez » wtorek, 1 sierpnia 2017, 13:18

 


Powrót do Laptopy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość