Jaki internet

Jaki internet

Postprzez MaraSz » poniedziałek, 16 listopada 2015, 21:36

Mam dosyć internetu mobilnego. Owszem wygodny, ale moim zdaniem nie praktyczny.Może jako drugi dodatkowy, nie jako podstawowy. Na co powinnam zwracać uwagę wybierając u operatora 'stałe łącze"
MaraSz
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 3 grudnia 2014, 19:07

Postprzez » poniedziałek, 16 listopada 2015, 21:36

 

Re: Jaki internet

Postprzez AnnaES » czwartek, 10 grudnia 2015, 10:25

Ja nie narzekam na swój mobilny internet, niedawno zapragnęliśmy z mężem odbierać sygnał z internetu w ogrodzie na innych urządzeniach dlatego zainwestowaliśmy w wzmacniacz sygnału http://www.vobis.pl/asus-rp-n12-2-150422.html spisuje się świetnie. W starym budownictwie gdzie ściany są bardzo grube sam router sobie nie radził, a ze wzmacniaczem jest świetnie.
AnnaES
 
Posty: 19
Dołączył(a): poniedziałek, 23 listopada 2015, 14:23

Re: Jaki internet

Postprzez Salcia » poniedziałek, 4 stycznia 2016, 21:40

Ja akurat mam internet dostarczany przez firmę Gracomm wraz z pakietem TV.Router mam na tyle silny, że nie potrzebuje internetu mobilnego... przynajmniej takiego w wersji do laptopa.WiFi w domu i ogrodzie spisuje się znakomicie... A poza nim... do laptopa nie jestem przyspawana, nie wożę go ze sobą, a jeżeli już coś muszę koniecznie sprawdzić, to 250 MB internetu jaki mam w smartfonie w zupełności mi wystarczy...
Salcia
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 13 listopada 2015, 16:33

Re: Jaki internet

Postprzez AndrzejJ » środa, 20 stycznia 2016, 22:08

Salcia napisał(a):Ja akurat mam internet dostarczany przez firmę Gracomm wraz z pakietem TV.Router mam na tyle silny, że nie potrzebuje internetu mobilnego... przynajmniej takiego w wersji do laptopa.WiFi w domu i ogrodzie spisuje się znakomicie... A poza nim... do laptopa nie jestem przyspawana, nie wożę go ze sobą, a jeżeli już coś muszę koniecznie sprawdzić, to 250 MB internetu jaki mam w smartfonie w zupełności mi wystarczy...

Ja też korzystam z ich usług i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony, co do samego TV, to tu akurat nie mam ja osobiście specjalnie czasu, by ja oglądać, (nie mniej rodzinka nie zgłasza zastrzeżeń - :D ) nie mniej dla mnie bardzo ważny jest internet, i tu jak dla mnie jest rewelacyjnie, nie zrywa, utrzymuje przesył na odpowiednim poziomie, a nie tak jak kiedyś sprawdzałem u znajomych, którzy maja internet w pewnej firmie obecnej na rynku od lat,w umowie 10MB/s na faktyczna prędkość 2,37 MB/s do tego w umowie, że jak jest minimum 1 to nie ma nawet po co do nich dzwonić, bo to zgodne z umową, gdybym jak tak miał to pewnie bym osiwiał...
AndrzejJ
 

Re: Jaki internet

Postprzez Lewiksa » poniedziałek, 25 kwietnia 2016, 08:11

Trzeba mieć na uwadze prędkość łącza, stabilność, dostęp w lokalizacji, cenę, opinie znajomych itd. wskaźniki - bo ciężko wskazać jednego dostawce, który jest pewniakiem z racji tego, że jest wiele lokalnych sieciówek u których warto mieć umowy.
Lewiksa
 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 11 lutego 2016, 07:10

Re: Jaki internet

Postprzez Żabka1 » wtorek, 30 stycznia 2018, 11:06

Czy w przypadku problemów z internetem, gdzie ewidentnie coś jest nie tak z routerem - mąż ruszał i sprawdzał, to wygląda jakby kable nie stykały i mrugał... Kupić samemu taki np model https://elektromaniacy.pl/product-pol-4639-ROUTER-DSL-NETIS-WF2411I-802-11n-150-Mbps.html, czy zgłosić to do operatora? Boję się że opertaor wmówi mi, że to myśmy zepsuli i będziemy ponosić koszty naprawy, a taki nowy router to 50 parę złotych. Prosze o poradę, co robić? Mamy vectre.
Żabka1
 
Posty: 277
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2017, 09:41

Re: Jaki internet

Postprzez Elizas » środa, 31 stycznia 2018, 22:45

Mam internet LTE i w mojej lokalizacji działa dość dobrze.
Elizas
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 31 stycznia 2018, 22:41

Re: Jaki internet

Postprzez Kero » wtorek, 20 listopada 2018, 23:47

My szukaliśmy naprawdę dobrego internetu do firmy, bo wiadomo, że to w dzisiejszych czasach podstawa i ciągle mieliśmy jakieś problemy. Od jakiegoś czasu testujemy internet od Extel i póki co jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni.
Kero
 

Re: Jaki internet

Postprzez azotan32 » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 20:15

W naszej firmie podobnie. Szef właśnie zmienił internet na światłowód i testujemy. Mieliśmy słabe łącze - tak nam się wydawało, a okazało się, że na komputery weszły wirusy mimo aktywnego antywirusa. Mieliśmy niezłe zamieszanie i dużo pracy, żeby wszystko wróciło do normy. Teraz zmieniliśmy również antywirusa na nowy od Kaspersky'ego https://www.kaspersky.pl/ochrona-dla-malego-biznesu i jak na razie wszystko w najlepszym porządku. Szef mówił, że to najlepszy antywirus na rynku.
azotan32
 
Posty: 109
Dołączył(a): środa, 14 listopada 2018, 15:51

Re: Jaki internet

Postprzez rafon » piątek, 29 marca 2019, 11:03

Skoro jesteśmy w temacie internetu i światłowodu, to może ktoś z Was mi podpowie do czego służy moduł glc-t? W sieci jest dużo tych produktów wszędzie, a nigdzie nie ma opisu i tak mnie ciekawość gryzie.
rafon
 
Posty: 83
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2019, 12:21

Postprzez » piątek, 29 marca 2019, 11:03

 

Następna strona

Powrót do Internet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron