Internet mobilny

Re: Internet mobilny

Postprzez latawiec biały » poniedziałek, 11 marca 2019, 17:39

Bezpieczeństwo w sieci jest rzeczywiście bardzo ważnym tematem, dlatego to co mogę Wam od siebie podrzucić to ranking VPN dostępny na stronie https://www.dobryvpn.pl/artykuly/najlepszy-vpn . Nie będę polecał konkretnej sieci, bo nie w tym mój cel, chodzi o poruszenie tego tematu i zwrócenie uwagi na problem ;) Mam nadzieję, że skorzystacie i również będziecie zadowoleni, a przede wszystkim bezpieczni ;)
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Postprzez » poniedziałek, 11 marca 2019, 17:39

 

Re: Internet mobilny

Postprzez julzu » niedziela, 14 lipca 2019, 04:56

Obecnie na rynku jest tak wiele firm oferujących internet, że wybór nie jest taki prosty i oczywisty. Przecież każdy z nas chce mieć najlepszą ofertę. Na szczęście na stronie https://panwybierak.pl/oferty/internet-mobilny/24 mozna porównać oferty wszystkich dostawców. To bardzo ułatwia podjęcie decyzji.
julzu
 

Re: Internet mobilny

Postprzez lukasz3428 » piątek, 26 lipca 2019, 18:35

widzę, że jest tu rozgorzała dyskusja o vpnach, ja znalazłem jeszcze taki artykuł https://bezpiecznyvpn.pl/jaki-darmowy-vpn-wybrac/ ale nie wiem czy na dłuższą metę nie lepiej znaleźć płatny
lukasz3428
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 26 lipca 2019, 18:32

Re: Internet mobilny

Postprzez Sjena » piątek, 14 lutego 2020, 13:33

Niestety nie wszedzie taki dobry odbiór internetu jest możliwy . Jesli zdecydowalibyście się np na telewizję internetową to przy słabym połączeniu sieciowym może stać się jedynie utrapieniem. Lepiej zainwestować w porządną cyfrową telewizję naziemną w a tym zdecydowanie może nam pomóc odpowiednia antena kierunkowa, a między innymi antena mux8 Wybór odpowiedniego sprzętu odbiornikowego umożliwi oglądanie ulubionych programów bez żadnych zakłóceń
Sjena
 
Posty: 175
Dołączył(a): poniedziałek, 27 stycznia 2020, 13:38

Re: Internet mobilny

Postprzez dariawaria » piątek, 26 czerwca 2020, 09:59

my mieliśmy mega problem w biurze z takim internetem, był za słaby na nasze potrzeby więc w końcu ktoś zadbał by powstała sieć, mieliśmy nawet nexus 3000
dariawaria
 
Posty: 410
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 11:51

Re: Internet mobilny

Postprzez ikara » środa, 24 marca 2021, 10:56

:)
ikara
 
Posty: 683
Dołączył(a): wtorek, 20 lutego 2018, 05:14

Re: Internet mobilny

Postprzez martynna » wtorek, 18 maja 2021, 06:15

Ja mam najszybszy internet w polsce ale to światłowód z symetrycznym łączem. Wszystkie oferty sprawdziłam i ten się okazał najlepszy, bo nawet bardzo duże pliki pobieram w minimalnym czasie, nie mam problemów z płynnym przekazywaniem obrazu w trakcie oglądania filmów online, a łącze światłowodowe będzie stabilne nawet przy podłączeniu kilku urządzeń naraz.
martynna
 
Posty: 370
Dołączył(a): wtorek, 31 marca 2020, 08:31

Re: Internet mobilny

Postprzez Roarrra » czwartek, 10 czerwca 2021, 04:34

Internet w telefonie to dla mnie podstawa, ja mam bardzo duży pakiet i ledwo mi wystarcza. Często też udostępniam sobie internet z komórki na laptopa, szczególnie w podróży. Sam telefon też ostatnio wymieniałam, kupiłam coś innego niż zawsze i super wyszło. Zdecydowałam się na Oppo Reno 5 5G, kupowałam online.
Roarrra
 
Posty: 110
Dołączył(a): poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 11:54

Re: Internet mobilny

Postprzez Paulanka » poniedziałek, 14 lutego 2022, 13:11

Dużo korzystam z internetu mobilnego w telefonie dlatego szukałam dobrej oferty, która gwarantowałaby mi dobry pakiet i szybkie łącze. Doskonałą ofertę znalazłam w Otvarta gdzie mam internet 5G z nielimitowanymi rozmowami w abonamencie w bardzo dobrej cenie. W końcu ktoś sprostał mym wymaganiom co mnie bardzo cieszy.
Paulanka
 
Posty: 124
Dołączył(a): piątek, 21 lutego 2020, 08:20

Re: Internet mobilny

Postprzez ikara » wtorek, 24 października 2023, 09:18

Internet mobilny jest ok ale na wyjazdy. Myślę, ze w domu dużo lepiej jest korzystać jednak ze stałego łączą. a skoro już dzielimy się namiarami na sprawdzonych dostawców usług to myślę, ze warto wspomnieć tu także o Elpos http://elpos.net/. Działają na terenie Białegostoku i okolic. Kompleksowa oferta, konkurencyjne ceny, szybka aktywacja usług.
ikara
 
Posty: 683
Dołączył(a): wtorek, 20 lutego 2018, 05:14

Postprzez » wtorek, 24 października 2023, 09:18

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Internet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron